Huomenta! : )!
Olet katsonut minulle muutaman kerran, kiitos niistä!
Voisitko katsoa, näkyykö minulle miestä läheisekseni.
Olen todella yksinäinen, luottamus on mennyt ihmisiin
toivoisin uskaltavani vielä luottaa.
Tuntijasi
2
<50
Vastaukset
Hei
olisit todellakin valmis suhteeseen, sen näen sinulle.
sinulla on ollut menetyksiä, jopa taloudellisiakin. ei ihme että luotto menee.
mutta, ihmisen luottahan on ansaittava niinkuin rakkauskin! olen vahvasti sitä mieltä, ei niin arvokkaita asioita voi noin vain lahjoittaa.
sinä taidat toivoa jotakin matkaa ja siihen tulee koko ajan kiviä polulle. ei tahdo oikein onnistua, vaikka rautalangasta vääntäisi.
ja tässä on toki mieskin, mutta häntä on vikittelemässä myös toinenkin nainen. tämä nainen ei niinkään ole kiinnostunut miehestä kokonaisuudessaan, vaan enemmänkin hyötyäkseen ja päästäkseen helpommalla.
kyllä minä näen sinulle kumppanin ja oman rakkaan, teistä tulee myös samalla parhaat ystävät toisillelle, ei vain rakastavaiset.
te saatte joltakin taholta oikein tunnustustakin pariskuntana.
teillä voisi myös olla yhteinen yritys tai jokin sijoitus.
katso puhelimesi ja tietokoneesi henkilötietoja, tuleeko sinulle mistään nimestä lämmin mieli?
t. Keskiyö- elämisen tunnetta
Kiitos Tuntijasi oikein paljon : )!
Tuli niin hyvä olo viestistäsi.
Samaa mieltä olen, että luottamus pitää ansaita. Olen tullut tosi varovaiseksi
ihmisten suhteen, pettymyksiä on sen verran ollut.
Valmis suhteeseen olisin ja nimenomaan tuollaiseen kuin sanoit, että suhteessa olisi ystävyyttä.
Ihania näkymiä näit, toivottavasti toteutuu.
Yritän vielä tuota henkilötietojen miettimistä.
Kiitos Keskiyö!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a626633Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�2095081Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,604478Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K1013752Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii732931Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut662807Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1132582SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het202017Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan621917Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2531800