Rakastunut veljeen...

lakivairakkaus

Tarvitsisin ihan oikeesti apua nytten... Oon ollut jo tosi pitkää rakastunu isoveljeeni. Se on 17 ja mä oon 15. Tätä on jo kestäny pari vuotta. Mä taidan iha oikeesti rakastaa sitä. Tiedän, että se o ihmisten mielest sairasta ja muuta, mut ku mä en mahda mitään itselleni. Oon nähny sen joskus vilkuilevan minuakin, ja me tullaan muutenki hirveen hyvin toimeen toistemme kanssa. Se on oikeesti kivoin ja ihanin poika jonka tiiän. Mä rakastan sitä niin helvetisti, ja sitten ku kuitenki koko aja muistaa, että tää on kiellettyä. Mä oon varma, että mä tapan itteni jossain vaiheessa. En mä kestä. Mä haluun sen, mä ihan oikeesti haluun elää loppuelämäni sen kanssa. Muutetaa jonnekin tosi syrjäseen paikkaan, jossa ihmisiä ei kiinosta vittuukaan mitä me tehdään. Mutta, mä en tiedä. Jos se torjuukin mut. Jos vanhemmat sais tietää. Tai jotkut muut. Mä varmana tappaisin itseni. Niin varmaan olis parastakin. Jos se ei rakastais mua, niin mä tappasin itseni. Sitte sen ei tarvitsis murehtii. Se sais elää elämänsä rauhassa. Koska mä olen varma, että mä en siitä elinikäni aikana irti päästäis. Tai en mä tiedä. Varmaan mä olen hullu. Tai pakkohan mun on olla. Mut mä en välitä. Mä olen niin rakastunut.
Mä oikeesti haluaisin apua. Jos joku tietäis mitä pitäis tehdä. En mä jaksa tätä ittekseni miettii. Kavereille en voi kertoo. Ei oo ketään kelle puhuu. Voisko joku kertoo mitä mä teen?

2

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jala.

      J-la puhuukin päässäni ja haistankin J-lan väkevän läsnäolon
      kalsareissani ja itse olen J-lan vähäinen palvelija

    • ^^

      älä nyt ittees tapa, ja toi sun tunne broidiis kohtaa katoo kuha kasvat vähä ja löydät toisen pojan ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1987
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1021
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      872
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      757
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      749
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      12
      721
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      685
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      680
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      666
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      208
      663
    Aihe