Huomenta

;))
7107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Huomenta :)

Äänestä

Hyvää huomenta! Aurinko paistaa... meille!
Mä lähden nyt kohta duuniin köröttelee... t : itikka

Äänestä
  • Itikalle hyvää työmatkaa, lupaan että en litistä sinua, vaikka istahtaisit kädelleni. Lennähän varoen ja varo saalistavia lintuja matkalla.

    Äänestä

  • Bird danger kirjoitti:

    Itikalle hyvää työmatkaa, lupaan että en litistä sinua, vaikka istahtaisit kädelleni. Lennähän varoen ja varo saalistavia lintuja matkalla.

    ja matkahan on pitkä... töihin. Halit Kullalle!

    Äänestä

  • Ime mua kulta.

    Äänestä

  • Niin niin... kirjoitti:

    ja matkahan on pitkä... töihin. Halit Kullalle!

    Hali ja silmänisku!

    Äänestä

  • kultamupelo kirjoitti:

    Ime mua kulta.

    Imaisen sinua kaulalta... En jätä jälkeä... Pikkuisen maistan vaan, nam...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3 kirjoitti:

;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu