tuntijasi/keskiyö

hoitsukka64

Mitä kummaa.... Minut jätetty 8 kk sitten, ja nyt mies ilmestyi s-postitse jälleen.... Ehkäpä ymmärrän häntä, ehkäpä en.. ? Sanooko sydämeni oikein, teenkö oikein ??

Miltä kesä näytttää muutenkin ?

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      oletkohan muuttanut viime aikoina, sellaisen kuvan tästä saan. ja odotat kovasti kotiisi värinää ja elämää, olisit todella valmis suhteelle ja myös perhe-elämällekin.

      ehkä entisestä kodistasi jotakin jäi vielä kesken ja se pitäisi suorittaa loppuun. sitten olet rauhassa omassa kodissasi, vihdoinkin.

      tuo mies ei taida olla palaamassa sydämeesi, uskoisin että hän otti muuten vain yhteyttä. kokeillakseen vain vastaatko ja on hän toki utelias tietämään mitä sinulle kuuluu.
      töitä sinulla on tulevassakin, se näkyy selvästi.

      en näe tuota miestä sen tarkemmin, ihan kuin sinulla olisi "time out" ja viettäisit nyt mieluiten sinkkuelämää.

      t. Keskiyö

      • hoitsukka64

        Nyt en saanut tästä kiinni ollenkaan... En ole muuttanut enkä muuttamassa, enkä koe rauhattomuutta nytkään kodissani.
        Time out on kyllä päällä - miehet eivät nyt jaksa kiinnostaa. Pidänkö sitten paikkaa auki entiselle, ken tietää .


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2016
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1065
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      880
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      768
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      759
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      739
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      689
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      676
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      672
    Aihe