Aikuinen mies on ihana rakastaja!

Con-fuced

Aikuinen n 40-50v mies on ihana rakastaja. Vanhempikin voi olla, mutta en ole vielä kokeillut. Itse olen 45-v.

Aikuinen mies osaa nautiskella. Ei rynkytä naista hengiltä luullen, että se takominen tuntuu naisesta hyvältä. Työnnäppä etusormi suuhusi ja vedä edes-taas pari kertaa ensin hitaasti sitten jumalattomalla rynkyllä. Kumpi tuntuu paremmalta?

Aikuinen mies on myös itse mukana rakastelutilanteessa, eikä niin että nytpä hoidellaan nainen ja nuollaan niin että kipeetä tekee (tuntuu muuten typerälle kun hoksaa että mies nuolee vaan siksi että kuuluu nuolla...hoh hoijaa!). Vinkki; ylös-alas nuoleminen ei tunnu miltään. Pyörittävä liike klittan ympärillä tuntuu ihanalta. Niinhän nainenkin itsään tyydyttää.

Niin, aikuinen mies on siis mukana, eikä vain eka hoida naista näin ja näin ja näin ja sitten lopuksi rynkytä itseään naiseen tajuamatta muusta maailmasta mitään. Huh huh ja siinä se sitten olikin. Kiitos vaan mutta kyllläpä oli vaisua.

Aikuinen mies..ihana. Hyväilee, hellii, kiusoittelee. Nauretaan, iloitaan. Nähdään silmistä toisen nautinto ja se lisää meidän yhteistä nautinota!

Ihana aikuinen mies!

3

193

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No hyvää päivää

      Aikuinen= 18v tai vanhempi.

      Tainnu rouvalla jäädä muutama vuosikymmen hukkaan, mut mikäs siinä...

      • oon viisikymppinen

        Kyllä 18-vuotias "mies" on vielä ihan täysi räkänokka ja hihittelijä. Miehen ikä on siinä 50v. paikkeilla. Tiedän sen kokemuksesta sillä olen ollut räkänokka itsekkin.


    • Naisnäkökulmasta katsottuna kokemus on valttia... Eli ei se nuoruuden innokkuus ihan riitä kokemuksen rinnalla... Kyllä miehetkin on parhaimmillaan n. 40-vuotiaina.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin

      Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t
      Maailman menoa
      23
      5098
    2. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      62
      3012
    3. Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..

      Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel
      Maailman menoa
      12
      2910
    4. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      143
      2821
    5. Nepotismi jytkyttää porvaristossa

      Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi
      Maailman menoa
      18
      1597
    6. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      86
      1570
    7. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      227
      1516
    8. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      409
      1221
    9. Haluaisitko sinä

      Että välimme selkeäisivät vai tämäkö riittää sinulle?
      Ikävä
      68
      1110
    10. Persut palkkaavat verorahoilla

      avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei
      Maailman menoa
      215
      981
    Aihe