Aikuinen n 40-50v mies on ihana rakastaja. Vanhempikin voi olla, mutta en ole vielä kokeillut. Itse olen 45-v.
Aikuinen mies osaa nautiskella. Ei rynkytä naista hengiltä luullen, että se takominen tuntuu naisesta hyvältä. Työnnäppä etusormi suuhusi ja vedä edes-taas pari kertaa ensin hitaasti sitten jumalattomalla rynkyllä. Kumpi tuntuu paremmalta?
Aikuinen mies on myös itse mukana rakastelutilanteessa, eikä niin että nytpä hoidellaan nainen ja nuollaan niin että kipeetä tekee (tuntuu muuten typerälle kun hoksaa että mies nuolee vaan siksi että kuuluu nuolla...hoh hoijaa!). Vinkki; ylös-alas nuoleminen ei tunnu miltään. Pyörittävä liike klittan ympärillä tuntuu ihanalta. Niinhän nainenkin itsään tyydyttää.
Niin, aikuinen mies on siis mukana, eikä vain eka hoida naista näin ja näin ja näin ja sitten lopuksi rynkytä itseään naiseen tajuamatta muusta maailmasta mitään. Huh huh ja siinä se sitten olikin. Kiitos vaan mutta kyllläpä oli vaisua.
Aikuinen mies..ihana. Hyväilee, hellii, kiusoittelee. Nauretaan, iloitaan. Nähdään silmistä toisen nautinto ja se lisää meidän yhteistä nautinota!
Ihana aikuinen mies!
Aikuinen mies on ihana rakastaja!
Con-fuced
3
208
Vastaukset
- No hyvää päivää
Aikuinen= 18v tai vanhempi.
Tainnu rouvalla jäädä muutama vuosikymmen hukkaan, mut mikäs siinä...- oon viisikymppinen
Kyllä 18-vuotias "mies" on vielä ihan täysi räkänokka ja hihittelijä. Miehen ikä on siinä 50v. paikkeilla. Tiedän sen kokemuksesta sillä olen ollut räkänokka itsekkin.
Naisnäkökulmasta katsottuna kokemus on valttia... Eli ei se nuoruuden innokkuus ihan riitä kokemuksen rinnalla... Kyllä miehetkin on parhaimmillaan n. 40-vuotiaina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2283945Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1391418
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein126925- 77909
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37900Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!288759Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8757J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl61736