Pakko purkaa mieltä

Katkera ♀

Miksi ihmeessä lupasin erästä miestä auttaa(hän pyysi), kun hänen vaimonsa petti häntä ja tuo mies heti haki avioeroa hänestä.

Näin ei saisi sanoa, mutta kesälomani meni pilalle, kun tuota ihmistä autoin. Josain vaiheessa sexi tuli kuvioon, mies oli usein yötä minun luonani. Pidettiin viini-iltoja ja syötiin aina jotain hyvää. Hän auttoi välillä minuakin kivoissa asioissa. Mutta hellyyttä hän ei minulle antanut.

Olin yrittänyt puhua hänelle järkeä, että lopetetaan sexi kokonaan, koska emme seurustele, mutta mies ei vain kuunnellut vaan jatkoi samaa, kunnes eräänä iltana annoin palaa ja puhuin jälleen järkeä hänelle ja aamulla hän vihdoin tajusi asian. Hän soitti seuraavana iltana ja me "erottiin".

Katkera olen, että pitikin ihastua häneen ja sekoittaa sexikin, josta en saanut kunnon orgasmiakaan.

2

419

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SonniUrosIsoKyr..

      keskity sinä yksinkertainen nainen phillusi antamiseen.

      Me eronneet miehet tarvitaan seksiä, mielellään paljaaltaan ilman kumia, se tuo miehisyyttä takaisin. Kaikki viinit ja höpötys on rekvisiittaa, ei sitä miestä kiinnostanut sun orgasmisi. Halusi oman seksuaalisen tyydytyksensä. Onneksi annoit, se oli jalo teko ja auttoi miestä henkisesti.

      En tiedä mitä lässytät, olit ihastunut häneen mutta et halua antaa hänelle seksiä. Mitä haluat, hallita aikuista Urosta ja pihdata seksillä ? Luulisi aikuisen naisen tajuavan mitä me Sonnit halutaan.

      Sait arvokasta oppia elämästä, jso et vielä tajunnu miten tärkeää seksi terveelle heteromiehelle on. Jos sä typerys haluat vaan jotain lässyttely kaveria ja seuraa, eti ittelles toisia juoruavia ämmiä jotka ei sun fjössestäs ole kiinnostunut.

      Näin puhuu kokenut mies, ja kasva sinä Oikeaksi Naiseksi !

    • Tylsä vaimo

      Ja taas tuli todistetuksi, että miehet (ei toivottavasti ihan kaikki) ajattelee alapäällään! Hyvä olisi muistaa, että sitä yläpäätäkin tarvitaan. Seksi on tärkeää, muttei se pelkästään riitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe