Pakko purkaa mieltä

Katkera ♀

Miksi ihmeessä lupasin erästä miestä auttaa(hän pyysi), kun hänen vaimonsa petti häntä ja tuo mies heti haki avioeroa hänestä.

Näin ei saisi sanoa, mutta kesälomani meni pilalle, kun tuota ihmistä autoin. Josain vaiheessa sexi tuli kuvioon, mies oli usein yötä minun luonani. Pidettiin viini-iltoja ja syötiin aina jotain hyvää. Hän auttoi välillä minuakin kivoissa asioissa. Mutta hellyyttä hän ei minulle antanut.

Olin yrittänyt puhua hänelle järkeä, että lopetetaan sexi kokonaan, koska emme seurustele, mutta mies ei vain kuunnellut vaan jatkoi samaa, kunnes eräänä iltana annoin palaa ja puhuin jälleen järkeä hänelle ja aamulla hän vihdoin tajusi asian. Hän soitti seuraavana iltana ja me "erottiin".

Katkera olen, että pitikin ihastua häneen ja sekoittaa sexikin, josta en saanut kunnon orgasmiakaan.

2

408

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SonniUrosIsoKyr..

      keskity sinä yksinkertainen nainen phillusi antamiseen.

      Me eronneet miehet tarvitaan seksiä, mielellään paljaaltaan ilman kumia, se tuo miehisyyttä takaisin. Kaikki viinit ja höpötys on rekvisiittaa, ei sitä miestä kiinnostanut sun orgasmisi. Halusi oman seksuaalisen tyydytyksensä. Onneksi annoit, se oli jalo teko ja auttoi miestä henkisesti.

      En tiedä mitä lässytät, olit ihastunut häneen mutta et halua antaa hänelle seksiä. Mitä haluat, hallita aikuista Urosta ja pihdata seksillä ? Luulisi aikuisen naisen tajuavan mitä me Sonnit halutaan.

      Sait arvokasta oppia elämästä, jso et vielä tajunnu miten tärkeää seksi terveelle heteromiehelle on. Jos sä typerys haluat vaan jotain lässyttely kaveria ja seuraa, eti ittelles toisia juoruavia ämmiä jotka ei sun fjössestäs ole kiinnostunut.

      Näin puhuu kokenut mies, ja kasva sinä Oikeaksi Naiseksi !

    • Tylsä vaimo

      Ja taas tuli todistetuksi, että miehet (ei toivottavasti ihan kaikki) ajattelee alapäällään! Hyvä olisi muistaa, että sitä yläpäätäkin tarvitaan. Seksi on tärkeää, muttei se pelkästään riitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      47
      3612
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3375
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      34
      2641
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2328
    5. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      20
      1829
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      1719
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      182
      1698
    8. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      384
      1417
    9. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      27
      1297
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1118
    Aihe