Rakastan sua oma vetäjäni =)

olethan toiminut kuten olen sinulle ennakkoon neuvonut. Yhtä ollaa painettu alas alas
5103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei paljon, vähän vaan, mutta aiheesta.

Äänestä

kun painatte kolmatta alas, luuletteko että hän ei ole sitä tajunnut? Luuletteko että hän luottaa teihin? Ja toista painamalla painattte itsenne suohon

Äänestä
  • Ei mitään sellaista vaan aiheesta ja totta joka sana.
    Hötkyily ja hätäily ei toimi missään olosuhteessa.

    Äänestä

Olette perseestä.

Äänestä
  • Perseestähän tänne maailmaan ollaan tultu ja menty, siemenet sisään ja pää edellä ulos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljon n kirjainta kirjoitti:

olethan toiminut kuten olen sinulle ennakkoon neuvonut. Yhtä ollaa painettu alas alas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu