Hieno homma ja olipa upeita ja kaunisvartaloisia nuoria naisia paljon. harmittavaa ku kuksa matti kuleksii mikkinsä kaa pilaamassa puujalkajutuilaan monet hyvät tapahtumat.
Kovatasoiset juhannuskisat 2012
Matti hopsuun mars!
14293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Missä ?
Koska edelisetä seivästempusta jo 50v...
Välillä seipäät oli löysiä mutta nyt jää rautakankikin toiseksi!!!
Missä niitä kuoppia ja kissoja on???
No kesäkisoissa kissoja tietty siis sinne.
Tynkäkisat, hoh-hoijaa. Jos ei Kuoppa-ahoa olisi ollut, niin olisimme lähteneet kesken pois kisoista. Juhannuskisat ovat vain varjo 90-luvun kisoista. SK:n fakta mukamas 500 katsojaa. Katsomossa tuskin 80 ihmistä. Mainonta epäonnistunut totaalisesti. Tyhjää onkin turha mainostaa.
Keuruun mikkiupseerit makkonen ja kuksi matti voivat hyvin palauttaa mikkinsä varastolle. martin ja matin aika on menny aikaa sit!!
Hävetkää juhannus kisojen järjestäjät. Mieheni ja poikani tekivät kisojen ja seuran hyväksi yli 40 vuotta töitä. Mikä on ollut kiitos. Ei enää edes kutsu korttia kisoihin. Kärkkäinen kyllä kehuu seuraa ja lähettelee jäsen maksu kirjeitä, mutta meitä vanhoja ei enää muisteta. Miksi kysyn minä ja monet muut seuran eteen töitä tehneet. En enää suostu maksamaan jäsen maksua.
Taitaapi mennä jäsenmaksurahat ja muut rahat yhdelle jaostolle.
HyväVeli pesiytyny keuruunkin urheilukentille.harmi!!
Tarkoittaneeko jaosto sitä, missä toim-johtaja kertoo ja kehuu itseään?
Sama jaosto. Kun paikallislehteen tuli juttuja muista jaostoista,oli tämänkin jaoston pakko saada haastatetlu syyshölkästä. Siihen on aikaa vielä kuukausia, mutta kun ei voi jäädä pimentoon.
Jopa on kateutta urheiluseurassakin. Taitaa kateus olla rajoittamaton luonnonvara Keuruulla.
Tuskin on kateutta. keuruulla on kommareita liikaa vieläkin?? he sotkevat kaikki hyvätkin asiat.
Kommarit ovat kunnon väkeä siinä kuin muutkin
Varmaankin omasta milestään. ainoastaan näyttöt puuttuu edelleen.