S-40 turbo

S-40 turbo vuosi 1998 ois nyt melko lähellä ostoo..autolla on rullattu 120000km.mitä mieltä??oisko autoo 5 vuotta eteenpäin???huolestetutaa toi kilometrimäärä..bensakone tientenkin.
2703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei 120tkm oo vielä yhtään mitään. Jos hinta vaan on kohdallaan, niin eiku auto alle ja baanalle. Hyvä ja varma auto tuo matalapaineturbolla varustettu peli on..

Äänestä
  • ...linjoilla, et ei 120tkm oo vielä mitään. Mulla on itellä 146tkm ajettu S40 ja toistaiseksi ei oo tarvinnut mitään tehdä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoalle kirjoitti:

S-40 turbo vuosi 1998 ois nyt melko lähellä ostoo..autolla on rullattu 120000km.mitä mieltä??oisko autoo 5 vuotta eteenpäin???huolestetutaa toi kilometrimäärä..bensakone tientenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu