J****mies

hohijjakkaa n

Mulla ikävä mutta päätin nyt riittää. En tiedä mitä showta vedät mut vedä ihan rauhassa! Mä nään sun sisälle. Sulla ihme tarve olla "äijä" ja satuttaa niitä jotka sulle kuitenkin ovat tärkeitä. Esität välinpitämätöntä ja silti välität niin paljon että ajelet sellaisen paikan ohi jossa tiedät sen tietyn ihmisen olevan. Ajattelisitko vielä lisää sen verran että vastaisit kyseisen ihmisen viesteihin? Ikäväkin joskus laantuu täällä päässä.

7

187

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ??

      Ei ole tullut mitään viestejä?? Ketä kohtaan olen ollut välinpitämätön?? Sille en mitään voi jos ajan jonkun talon ohi, niitä kun sattuu olemaan tien vieressä....ketä tarkoitat?? Tiedän että tämä on mulle.

    • ??

      Ketä nyt tarkoitetaan?!!

      • very angry

        J****ä vaikka tuskin sillä on enään mitään merkitystä.


    • .

      Miksi aloitukset jätetään kuin paskapuostaan, kerro nyt hieman lisää, aika isoja juttuja jättää vain noin...

    • näkemiin ja hyvästi

      Olen huolestunut monen tänne kirjoittavan mielenterveydestä. Höpistään itsekseen, mielikuvitus ottaa vallan, heitetään ilmaan uhkauksia ja loukkauksia, nähdään muka toisen sisälle. Pelottavia oikeasti olette, kuka näitä lukee, alkaa hänkin pian varoa kuvittelemaansa tyyppiä, tai sitten hulluimmat lähtevät jatkamaan ketjua, kuvitellen kaiken olevan itselle suunnattua. Näin sekavien ihmisten ympärillä leijuvat aina erilaiset tunnepelien ongelmat kaikissa muodoissaan. Parempi pysyä pois täältä itsekin, koittakaa hoitaa asiat ihmisten kesken järkevästi oikeassa elämässä, ei haamuina huudellen.

      • *

        Niinpä.. Mut minusta tuntuu et monet kirjoituksista täällä on pelkkiä provoja.. Jotkut tietyt vakkarit (eli palstapellet/-häiriköt) koittaa vaan pitää yllä täällä joidenkin ihmisten toivoa ja saada uskomaan ties mitä. Se tuli todettua jo jokin aika sitten (noin 1,5 vuotta sitten). Kun tuon asian tajuaa niin nämä palstat on todella helppo jättää taakseen.
        Kun se elämä on kuitenkin muualla kuin täällä keskustelupalstoilla.


    • up.

      Reppana yrittää päteä ja tulla huomatuksi. Nooh, onhan hänet huomattu samoin kuiin ulosteet pöntössä ja vetämällä niistä pääsee eroon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2016
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1065
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      880
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      768
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      759
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      739
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      689
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      676
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      672
    Aihe