Elikkäs, aina viikonloppusin kun tuo fagotmaster juo kaliaa ja on muutenkin övereissä se hakee pihalta kirvee ja rupee hakkaamaa hamarapuolella jalkoihi ja varpaihi, kerra uhos Tappavansa mut moottorisahalla jos en käyttäydy, olen siis 15w poika 9 keskiarvo,
Isä Hakkaa Kirveellä
4
403
Vastaukset
- olikso kokeiltava
ilmoita asiasta poliisille ja lastensuojeluun ja lähde viikonlopuksi lätkiin, mee kavereitten tykö tai vaikka kysy opettajalta paikkaa minne mennä isukkikultaa pakoon. Entäs äitee? antaako yhtään suojaa, onko sukulaisia sopivasti tavoitettavissa että pääsis pois. Voit kysellä sossusta että löytyiskö sijoituskotia. Niin ja kun kirves seuraavaks heiluu, soita poliisit ja isö putkaan!
- parempaa kohti
Isäsi on mieleltään sairas vaikka olisi kuinka mukava selvinpäin. Mene ensitilassa poliisille tekemään ilmoitus kotiväkivallasta. Koti on turvallisuuden keskus ja sinun kohdalla se ei toteudu. Nämä ei ole helppoja asioita prosessoida mielessä koska väkivalta ei kuulu missään muodossa todelliseen elämään. Älä odota seuraavaa riehumis kertaa. Toivon sinulle voimia tämän asian läpikäymiseen.
- gfjkjk
Jokseenkin huono trolli, uskomatonta että sait jonkun menemään siihen.
- PojanIskäHanskaKamu
aika aamos juttu samppa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768