Suosio jatkuu, katsojat kehuvat varavaltuutetun poliittista mainosvideota, poliisikin antaa oman asiallisen opastuksensa poliittiseen mainostamiseen.
http://areena.yle.fi/tv/1572112
http://areena.yle.fi/tv/1572112
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Runkkaaks sä tän klipin aikana kun kaipaat sitä kuin uutta visvasyylää heppiisi?
huono päivä minä tykkään kattoo sillon kun animalmi on ankkurissa se on vaan niin mahtavan BBW
Missä oikein menee pieleen ?
Tunnen paljon näitä oikeudenhuutajia, mutta heillä kaikilla tuntuu olevan sama vamma eli he itse ovat suurimpia rosvoja sekä unohtavat aina moraalisaarnansa kun "oma käsi ottaa".
Persujen olisi syytä todellakin hommata asiantuntija oikeusasioihin ja ehken jopa opetella ihan normaali yhteisömalli eli yhteisönä päätetään edetäänkö asiassa.
Sooloilijat tekevät vain turhia tutkintapyyntöjä sekä kustannuksia.
Tutkintapyynnöstä pitäisi ottaa pantti 300 euroa kappale, jonka saisi takaisin jos jos epäily todetaan tai tulee nahkapäätös, mutta turhasta kanteesta se menetettäisiin.
Taipale voisi tahtotilaa käyttäen tutkia omaanapaa ja peilikuvaa.
Joko Arto on katsonut? Tai Jari sekä Asko