Tämän avauksen alle voitte kertoa hoitokokemuksistanne. Sekä positiiviset, negatiiviset, että neutraalit kokemukset ovat tervetulleita.
Otan ilolla vastaan tietoa kokemustenne tuomista mahdollisista lääkityksistänne, käyttäytymisestänne yleisillä paikoilla, unistanne, harhakuvistanne ja ennakkokäsityksistänne. Lisäksi voitte kertoa kokoontumisistanne, yhteistyökyvykkyydestänne, kesätapahtumien järjestämisestänne kuin myös talkootyötunneistanne.
Tämä asia on hyvä käydä läpi ja aloittaa vihdoinkin keskustelu hoitokokouksista.
HOITOKOKEMUS
25
306
Vastaukset
- hoitokokouslaistollo 3
Ei kokemuksia ole kuin 3-5.
Jos enemmän tulisi vastauksia, niin hoitokokoustollo vaan aloittaisi uuden tarinan kertomisen uudella nikillä. Tätähän se on koko hoitokokouspelleily. Paljon melua tyhjästä, lähinnä Saaresta, jota en tunne, mutta oli ilmeisesti taulukauppias?- Ihan pikkujuttu?
SRK on median ja kirkon painostuksesta myöntänyt järjestäneensä 488 "virallista" hoitokokousta. Päälle tietenkin "epäviralliset" ja Ry:iden itse järjestämät, joten suuria hoitokokouksia lienee järjestetty ainakin 10.000!
- oulun kokosessa olijalle
Ihan pikkujuttu? kirjoitti:
SRK on median ja kirkon painostuksesta myöntänyt järjestäneensä 488 "virallista" hoitokokousta. Päälle tietenkin "epäviralliset" ja Ry:iden itse järjestämät, joten suuria hoitokokouksia lienee järjestetty ainakin 10.000!
Osallistuitko noihin kaikkiin?
- hakopajan Ana täs vielä.
oulun kokosessa olijalle kirjoitti:
Osallistuitko noihin kaikkiin?
heh, en sinällään ehdi kaikkeen sinällään osallistua, heh
- Takalon Takaveto
hakopajan Ana täs vielä. kirjoitti:
heh, en sinällään ehdi kaikkeen sinällään osallistua, heh
Heh, monesa oltu ja vielä ollaan. Pojat keksii konttoorila. Heh.
- sisar 1945
Monenlaista huhua olen kyllä kuullut, mutta enpä siitä nyt enempää ...
- avaaja.
Tarkoitusperiä on monia, toivonut olisin, että kertoisivat itse kokemuksia, eikä toisten kenties huhuja.
- sisar 1945
avaaja. kirjoitti:
Tarkoitusperiä on monia, toivonut olisin, että kertoisivat itse kokemuksia, eikä toisten kenties huhuja.
Aivan, mutta halusin vain sanoa että huhuja liikkuu...
- sisar 1945
sisar 1945 kirjoitti:
Aivan, mutta halusin vain sanoa että huhuja liikkuu...
Mutta antaapa
olla.
Palataan asiaan
jos tarvetta
ilmenee.
Hyvää Juhannuksen
jatkoa
Sinullekin! - lyyleri valehtelee!
sisar 1945 kirjoitti:
Mutta antaapa
olla.
Palataan asiaan
jos tarvetta
ilmenee.
Hyvää Juhannuksen
jatkoa
Sinullekin!lyyleri valehtelee taas, vaikka on itse tehnyt pakkohenkiparannusta kososlaisesta hengestä hoitokokouksessa.
- sisar 1945
lyyleri valehtelee! kirjoitti:
lyyleri valehtelee taas, vaikka on itse tehnyt pakkohenkiparannusta kososlaisesta hengestä hoitokokouksessa.
En ole
Lyleri.
En tiedä kuka hän
edes onkaan?
- a a m e n - a a m e n !
AA men!
- Reps...
:)
- aave ja maa
Hoitojen tulos näkyy tällä foorumilla useaan kertaan päivässä. Avauksia tekevä tollo sen osoittaa, mutta ilmeisesti hän ei kykene kertomaan kokemastaan, jota avauksessa peräänkuulutat.
Minusta tuntuu, et kyseinen psykopaatti on kokenut niin kauheita asioita että parempikin kun jättää kertomatta. Hyvä näin!- tulin tolloksi
Katsokaan kohdasta 3 min eteenpäin, niin näette miten hoitokokoustolloja hoidettiin hoitokokouksissa.
http://www.youtube.com/watch?v=bcNpz4_J0Ps&feature=related - erin pirkki
Mahdotonta tuon sairauden syntyminen hoitokokouksessa.
Teoriassa ehkä, mutta jos tuollainen peto olisi minun pitämässäni kokouksessa ollut, niin empähän tässä enää näppäimistöön näppäilisi.
Olisin kuollut järkytykseen.
- Hoitokokouskuvaukset
Takavuosina Albert kirjoitti autenttisia ja erittäin tarkkoja hoitokokouskuvauksia. Kannattaa ukea!
- sairausvakuutuslaki.
Sairaus kai se on.
- mikä sairaus?
Mikä? Hoitokokemusko, vai pelkkä usko?
- kaikki sairastaa.
mikä sairaus? kirjoitti:
Mikä? Hoitokokemusko, vai pelkkä usko?
Kaikki, ilman erittelyä. Ihmistä on omenapuukokemuksen jälkeen vaivannut krooninen jakomielinen tauti.
- foz fox
kaikki sairastaa. kirjoitti:
Kaikki, ilman erittelyä. Ihmistä on omenapuukokemuksen jälkeen vaivannut krooninen jakomielinen tauti.
Ei kai se oikeesti ole sairaus, kyse on ominaisuudesta. Ihmisillä on kaksi mieltä.
- Kamalaa hoitoa...
Neutraaleja kokemuksia siellä ei varmasti kenellekään syntynyt. Oli ne vaan niin kauheita tilaisuuksia, kuten esimerkiksi Albertin kertomuksista voi lukea...
- @Alvik.
Maljan tarinastakin on kirja.
Lisäksi Kain tappoi veljensä abelin.
Onhan näitä..
Tuo albert menny ohi, en tiennyt hoitokokouksien kuningashuoneen yhteyksistä, prinssi albertkin suree ja on ex lestabo?
- reilusti vaan kokemuksia
Olkaa rohkeita uurnilla.
Kaikki tv vilkkumiset ja muut vilkuttelut huomioidaan muiden kokemusten rinnalla.- Huomaan
Pilkaat minua, koska olen sairastunut psyykkisesti SRK:n hoitokokousten seurauksena.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341954Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28919- 69863
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259736Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64722- 10704
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132678- 26656
- 78656
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.204647