Ei hemmetti

Mä täytän pian koko palstan liirumlaarumeilla ;D
590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi et täytä enemmin hänen puhelinta? ;)

Äänestä
  • ei ole numeroa

    Äänestä

Ootko sä humassa vai mistä nyt kiikastaa? ;)

Äänestä
  • mä vaan tajusin jotain tärkeää.... on vähän hidas sytytys, meni vain vuosi... :/

    Äänestä

ole huomannut, mutta se on yrittänyt monta tuntia soittaa ja puhelimeen ei saada yhteyttä. Sillä on väärä tai vanha numero. Tiedät kai tuon tempun, kun annetaan väärä numero, että päästään eroon, se ei vaan älyä sitä, että antaa sen vain etsiä sitä enirosta tai nollakekkosesta tai 118 tai jostain. Katsotaan me vierestä kun se sekoaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt pois :D kirjoitti:

Mä täytän pian koko palstan liirumlaarumeilla ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu