Elikkäs, olen 14v ja treenasin tuossa vähän aikaa sitten itselleni sixpackin, mutta nyt kun jälkeenpäin ajattelen, niin miksi tein niin? Ajattelin kyllä aluksi, että tytöt varmaan tykkää, mutta onko se oikeasti näin? Joten tytöt, mitä ajattelette sen tyylisistä vatsalihaksista? Kiitos.
Tytöt - Mitä ajattelette sixpackista?
31
594
Vastaukset
- LAiha ei lihaksikas
mm..ei oikee oo kiva tytöil:/..ite en ainakaa tykkää, ei semmone pieni haittaaa mikä näkyy jos jäykistää mahan mut sit semmone iso on hirvee:P
http://www.google.fi/imgres?start=118&um=1&hl=fi&sa=N&rlz=1C1AFAB_enFI475FI475&biw=1920&bih=955&addh=36&tbm=isch&tbnid=sVdqEHlH2Dh7OM:&imgrefurl=http://maailmanparasmina.blogspot.com/2011/10/fitness-expo-2011-kuvia-ja-sensemmosta.html&docid=yGWUHhGAw8yPNM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-rrkkHiROGLg/TpCdkP5efDI/AAAAAAAAASQ/7UxhheYkS3Q/s1600/Fitnessmalli3.jpg&w=1600&h=1067&ei=eKToT8-YNOSn4gT8nJnGAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=503&vpy=601&dur=3659&hovh=183&hovw=275&tx=168&ty=77&sig=103512311124181339459&page=3&tbnh=128&tbnw=192&ndsp=63&ved=1t:429,r:12,s:118,i:148 tommoset on iha hirveit:P - sixpack<3
Jos en ymmärtäny väärin, nii tarkotit et mitä tytöt tykkää jos sixpakki on pojalla? Mie ainakin tykkään. Ei mitään semmosta kauheen isoo. Tykkään eniten semmosist, mis näkyy hieman lihasten muodustuneen, ei silleen et ne on selvästi jo näkyvillä.
Itelläni (olen siis tyttö) ei oo viel näkyvis sixpakkia enkä aijo treenata sitä näkyviin, mut ne lihakset tuntuu jo selvästi vaik vaan hellästi koittaa. Onneks ei näy. - mr. sixpack
Joo ihan oikein ymmärsit. Sori, oli vähän huonosti muotoiltu lause, mut hyvä et tajusit :)
- sixpack<3
Mie vaan arvelin et tuskin sä lesbo tai mikään oot ku kysyt tyttöjen mielipidettä : ) Ei mulla siis mitään lesboja, ym. vastaan oo, mut mietin vaan.
Meinaatko millase sixpackin treenata ? Onko sun mielest tytöillä olevat sixpackit hirveit? Mä en ainakaan tykkää jos ne on näkyvis. Mut ny pitää treenata varovasti et sixpackki ei ees yritä tulla esiin.
Vaik en mää hevarina missään uimarannoilla kauheesti viihykkään esittelemäs itteeni. Mut pidän ittestäin huolt silti. - mr. sixpack
Laitoinkin jo, et oon treenannu itelleni sixpackin jo. Ja se nyt on parilla sanalla kuvattuna sellanen, mikä oli sun mielestä hyvä :)
- sixpack<3
No se on hyvä sit (:
Mun kamu sano joskus, et jos jätkäl on liian näkyväks treenattu sixpackki, nii se kuvittelee sen jätkän vaa välittävän lihaksistaan eikä semmosia jätkii kiinnostas hengata tyttöjen kaa.
- 5+9
3 sanaa: iha vtun hot.
- mr. sixpack
No hyvä jos kelpaa! =D
- hot ;)
Sixpack kelpaa aina ;)
- 15w poika
no mitäs mieltä ootte tytöt semmosesta et poika on oikee lihaksikas muuten mut sixpackki tulle vähän jälessä mut näkyy kummiskin jotenkin.? elikkä löytyy semmoset ihan kunnon käet, tissit, reiet, leveä selkä ja aika isot olkapäät.
- sixpack<3
15w poika kirjoitti:
no mitäs mieltä ootte tytöt semmosesta et poika on oikee lihaksikas muuten mut sixpackki tulle vähän jälessä mut näkyy kummiskin jotenkin.? elikkä löytyy semmoset ihan kunnon käet, tissit, reiet, leveä selkä ja aika isot olkapäät.
Ite en ehk tykkäis semmosest (oikeen lihaksikkaasta) :/ Ainakaa jos jätkä on kovin lyhyt : D
- 15w poika
sixpack<3 kirjoitti:
Ite en ehk tykkäis semmosest (oikeen lihaksikkaasta) :/ Ainakaa jos jätkä on kovin lyhyt : D
175cm olis pituus:D
- sixpack<3
15w poika kirjoitti:
175cm olis pituus:D
No et sä sit mikää pätkä oo (: Mun 15v isoveli on 186cm (mittaus viimeks tammikuussa, meidän suvus jätkien keskipituus on jotain 185-192cm) ja sil on hieman näkyvis sixpack, mut kauheet jalka, käsi ja rintalihakset x( Mut se treenaaki jatkuvasti.
Mut mää oon sit vaivane 158.8cm pitkä (:
- sixpackgirl
Sixpack on just kiva jos se on pojal
- tyttönen
Se on vitun seksikäs! Paitsi jos se on liian iso :/
- emilie
semmone kauhee sixpack on ällöttävä
- 123131231
Kaikki lihas on plussaa!
- joomoro
Mun mielest jos ny pojan kaa jotai tekee(kröhöm) ja sillee poika ilman paitaa nii parempi ku läskit !:)
- -98
Se on vaa plussaa jos on hyvännäkönenki... onhan niitä jätkiä ilman paitaa ihan kiva kattella rannalla
- 6päkitonmuntoinenrakkaus
aa naminami 6päkit on ihanin asia mitä tiedän! jokasel on tietysti oma maku. mut jos olisin sä treenaisin sen semmosseeks et se näkyy kunnolla ja se saa sut näyttää silt et oot urheilulline (:
- jonneski
se o hottii;) oli sit iso tai pieni sixpääk ,,
- muija 14-v
Sixpäkit on vitun seksikkäitä !! Mä ainaki tykkään ;)
- jotsku
onha sixpackit iha kivoja, mut sellanen ylilihaksikas päkki on ällöttävä. :D:D
- mr. sixpack
oon oikeesti läski :( ainut päkki on kolmen kertaset makkarat
- sitätätätäätätätätää
SIXPACK ON KUUMA.
- oh.
Sixpack on sexpack! ;)
- sixpackkkiiii
loooveee
- nosixpaxk
Eei sixpackkiä se näyttää luonnottomaltaeikä tunnu kivalta kun koskettaa, ihan kun kallioon törmäis, ei läskimahakaan ole kiva mutta semmoen norm kokonen, kaikki muut lihakset menee mulla paitsi sixpackon niin turn off!! se on niin ällöttävän näkönen että hyihyi!
- NAM! :3
Sixbackit on kiihottavii!!! ;)
- siputin_
just nii sixpack on sexpack :D oikeesti kundit semmonen pieni sixpack pliis :D
Ei sellasta mikä näyttää kun se ois veistetty teräksestä mut sellane ihana just semmone aaaah nyt saitte ut haaveilemaan - juuuuuuup
Mielummin lihaksikas kuin ei lihaksia "ollenkaan". :) Tykkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341979Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.29989- 69868
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261747Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65740- 12718
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132683- 80674
- 26662
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.207655