Turvavyön neppari

Turvavyöstä puuttuu "neppari" ja solki valahtaa näin aina lattiatasoon penkin ja oven väliin. Pystyykö tälläistä "nepparia" asentamaan vielä turvallisesti jälkikäteen, ja jos niin mistäköhän näitä voisi ostaa?
2113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi itku teitä uusavuttomia,kysyppä harakiriliikkeestä tai jostain nappikaupasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neppout kirjoitti:

Turvavyöstä puuttuu "neppari" ja solki valahtaa näin aina lattiatasoon penkin ja oven väliin. Pystyykö tälläistä "nepparia" asentamaan vielä turvallisesti jälkikäteen, ja jos niin mistäköhän näitä voisi ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu