Vesimies & Kauris, voiko toimia ?

_euphoria_

Oon siis kaurisnainen ja toivottomasti ihastunut yhteen söpöön miehenalkuun joka on siis veskari horoskoopiltaan.
Siispä kysyisinkin teiltä neuvoa miten minun tätä kummallista tuppisuuta tulisi lähestyä.. Hän on melko ujo ja hiljainen ja häneen on aika vaikeaa saada kontaktia. Eli suomeksi hänestä ei meinaa ottaa millään selvää :D Lisäksi haluaisin tietää miten tämä vesimies kauris kombo voisi toimia. Itse olen kauris neitsyessä eli tosi sosiaalinen ja iloinen tapaus.

Tiedän, oon epätoivoinen avautuessani tästä tänne mutta minkäs teet.
Toivoisin asiallisia vastauksia ja keskustelua aiheesta :)

4

598

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Iloinen kauris

      Erilaisuus on rikkautta.Meillä toiminut jo 18v.Anna vesimiehellesi tilaa ja ole oma itsesi.

    • kohtalotoveri

      Kokemusta on - toimii! Etene rauhallisesti.

    • KaurisNjaVesimiesM

      Todellakin toimii..
      Vesimies on erilainen yksilö ajatuksineen jota kauriina ymmärrän hyvin.. Vesimies ymmärtää kauriin vapauden kaipuuta .. eikä tämä yksilö ainakaan ole tippaakaan mustasukkainen kauriista..
      Erittäin turvallinen ja ihana mies johon luotan 100 ja joka osaa tunteensa näyttää selvästi ujolle kauriille.... ja on hyvä itsetuntoinen.
      Hitaana ja epäröivänä kauriina meni todella kauon ennenkuin juttu eteni .. mutta sitten ku se alko niin siitä lähtien ollaan oltu tiiviistä ihan koko ajan.
      Molemminpuolinen vapaus ja luottamus pitää olla. Kunnioitus toista kohtaan ja kauriina heitän väliin hyvää läppää joka saa tosikkomaisen vesimiehenki välillä nauramaan makeasti.. Ihan huippu liitto :)

    • Itse olen vesimiestyttö ja toista vuotta yhdessä kaurismiehen kanssa elellään omassa kodissa. Toimii kuin unelma.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      16
      2206
    2. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      67
      1509
    3. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      106
      1450
    4. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      6
      1332
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1295
    6. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1194
    7. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      74
      1148
    8. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      33
      1115
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      31
      1077
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      52
      1046
    Aihe