Toi naisen juhannuksena kotiimme, onnenks nii kännis ettei seisonu. Kuitenki koskettelua yms.ihan nenän edessä. .ei muista mitää.. .ois pitäny päästä kotoo johonki sen eukon kaa mut kuski ei suostunu !! Eukon kaa ovet kii piharakennuksessa ja vaa juteltii...tää siis seuraavana aamuna koska vietti koko yön meillä...Sitte iltapäivällä tajus haipyä mut heti isäntä soitteli perään..Hommas taas kuskin ja haki kaverinsa kyytiin ja oli yrittäny mennä tään eukon luo mut ei kaveri päästäny...tulivat kotiin ja ku kello alko oleen 23 piti kaverin lähtä kotiinpäin niin isäntä lähti kuskin kaa viemään...ei menny ku 10 minsaa nii tulee viestii että eukolle taas menossa, mitä tehään?kaks tuntia meni että saivat tuotua kotia..sitte oli jo nii kännisä ettei varmaa jaksanu enää...ja mietitte miks en jättäny? ne lapset...valitettavasti vanhin muistaa tän niinku pari vuotta sitte tapahtuneen juhannuksen kans...Ja ettei tässä nöyryytystä tarpeeks, ei tajua vieläkään tehneensä mitää väärää..ja huippu!!!tää oli mua 26 vuotta vanhempi!!!!.juu..anteeks pyysi ja samalla totes ettei muista mitää...juu..silti välillä muistaa jotai mitä ovat puhuneet...Että paskaa sataa...
Törkeetä mieheltä!!!
Sillä lailla...
3
513
Vastaukset
- sillä lailla!
juu..ei haittaa vaikkei kommentoi...
No kylläpäs on aikuismaista toimintaa. Herranlettas. Kyllä nyt tulee kymmenen pistettä ja papukaija merkki!
Voi elämä sentään mihin kaikkeen ihmiset suostuu peloissaan.- tyhmä olen
Mitäs tässä on pelon kanssa tekemistä?? Mut toi juhannuksen vietto on mulle kyllä sellainen mysteeri ollut jus ton käyttäytymisen osalta joittenkin naisten on välttämättä saatava mies itselleen juhannuksena vaikka olis parisuhteessa ja miehet samoin ,mikä siinä juhlassa nyt tekee kaikesta niin erilaisen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702610- 1612402
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182017Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."11695"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591404Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1951300Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2151066Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781061Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.343988