kotiliesi lehti

kuka kumma ihminen on yksin saanut pihlajalaiset olemaan raittiina,ei huoria eikä merimiehiä sekä olemaan aitoja asujia ja uuden rakentajia ooooooouti yksin
AJATELKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Outi Airola perheineen on todella parasta mitä ykspihlajasta on aikoihin tullut, että repäsehän siitä kateellinen ilkkuja....

Äänestä
  • ++++!!

    Äänestä

  • ++++!! kirjoitti:

    Mitä yrität sanoa? jotain hautajaismeininkiäkö?

    Äänestä

  • Kummia ristejä rivis kirjoitti:

    Mitä yrität sanoa? jotain hautajaismeininkiäkö?

    Voi taivas. Oli toimittaja selvästi valinnut otsikot vähän houkuttelevaksi ja rahaa ja huomiota tuovaksi. Haastattelussa pikkutekstissä kuitenki selevis ettei outi olis tollasta halunbu itestää kuvaa antaa. Siellähä se hoki yhteisön ja ympäristön tärkeyttä. Kuulin et outi oli sanonu et sais polttaa joka lehen, tyhmä juttu ja tyhymät otsikot

    Äänestä

niinpä, kyllä sitä sanotaan jälkikäteen, mutta mikähän mahto olla haastattelu palkkio

Äänestä

Koita ny jumalauta lukee välillä lukee joku pornolehti vitun kaappihomo,,,!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NELLY I kirjoitti:

kuka kumma ihminen on yksin saanut pihlajalaiset olemaan raittiina,ei huoria eikä merimiehiä sekä olemaan aitoja asujia ja uuden rakentajia ooooooouti yksin
AJATELKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu