Nina

Vuodet vierii, mutta ikävä ja kaipuu ei hellitä ei sitten millään!
Sä sait aivan ennenkokemattoman tunnemyllerryksen aikaseks mussa ja vaikka meistä ei mitään tullut, niin en pääse yli susta.
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No ehkäpä hänkään ei pääse yli susta. Kannattasko koittaa tehdä jotain asialle ja ottaa selvää miten on :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr X kirjoitti:

Vuodet vierii, mutta ikävä ja kaipuu ei hellitä ei sitten millään!
Sä sait aivan ennenkokemattoman tunnemyllerryksen aikaseks mussa ja vaikka meistä ei mitään tullut, niin en pääse yli susta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu