rakkauteen jos katsot..on kyllä muutkin asiat huonosti,mutta rakkautta kaipaan ja eräs mielssä..mahtaako edistyst'ä tapahtua tässä asiassa?
Kuvankatsoja
lonelyheart..
5125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tämä mielitiettysi näyttää olevan valmis rakkauteen, hän on kuvassa veneen luona ja on sen näköinen kuin hänellä olisi sanottavaa. Ota rohkeita askeleita, selvennä tilannetta. Olette mielenkiintoinen pari, jotenkin erilaiset, mutta sovitte silti saumattomasti yhteen.
kyllä voisinki sanoa,jos vain tapaisimme,mutta tapaammeko? minä olen viimeksi laittanut viestiä,mutta ei ole vastannut...vene kuulostaa hieman oudolta,en tiedä miten tähän liittyisi..
kun ei ole miehestä mitään kuulunut eikä olla tavattu sitten toukokuun...ei ole vieläkään vastannut:( vaan pitääkö unohtaa tämäkin kokonaan..?
eikä ole vieläkään kuulunut,ei myöskään ketään muuta mielenkiintoista tullut tilalle..tätä yhtä en ole unohtanutkaan..
Laitappa viesti tänään