HOLLOLAN PLÖÖ..

MINÄ ENNUSTAN,
ETTÄ KUUDEN HUMALAVUODEN JJÄLKEEN....
VUVUONNA 2018,
ON TODELLA PAHA DARRA....
EIKÄ SIIHEN AUTA JAFFA!
2366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kirj.virheitä!!!

Äänestä

Ei auta jaffat! Mä olen viimisen 5 vuoden aikana ottanut tasaiä rännejä, 7-17 päivää. Edellispäivänä päättyi 10 päivän ränni ja olo ei ole kummoinen. Liskojen yö ja kädet vapisee, maha sekaisin, levoton olo ja ahdistaa...no, eiköhän se huomiseksi korjaannu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PASKAJAAKKO kirjoitti:

MINÄ ENNUSTAN,
ETTÄ KUUDEN HUMALAVUODEN JJÄLKEEN....
VUVUONNA 2018,
ON TODELLA PAHA DARRA....
EIKÄ SIIHEN AUTA JAFFA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu