Kun ajaa Ladalla, niin ei naistenkaan tarvi miettiä mitä mieheltä odottavat;) vaan tietävät olevansa tosimiesten kanssa tekemisissä!
Kun ajaa Ladalla
Jämpti ukko
11350
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Näin on p,rkele.Pilipalipojat ajavat länsiräppänällä,ja joutuvat tyytymään toisiinsa.
Joo, eipä tarvitse naisia hätyytellä nurkista kun Ladalla ajaa. Eivät tule sataa metriä lähemmäksi kun Ladan näkevät.
Hyvin tulee Ladan kyytiin,kun Lumia 800 :n otan kätee torin parkkialueella ja soittelen.
Pääsääntöisesti ladakuskin nainen on iäkäs, ylipainoinen ja ryppyinen sekä pukeutuu tyylillä joka oli muodikasta 70-luvulla. Leukanivelet ovat loppuun kulunet liiasta käytöstä. Mutta ladamieshän on muutenkin tottunut/turtunut jatkuvaan narinaan ja vastoinkäymisiin.
Mitä yhteistä on savolaisella poikamiehellä, sellutehtaalla ja lada-miehellä???
Iliman pilluu
Tommost soopaa kirjuttaa länsräppänällä ajava katteellinen höpö höpö lääkkeitä popsiva aivoinvalidi homopoju.
Tosimiehet ei rääpäleitä eres vilkaise, naisella pitää olla ainakin kokoo ja rahhoo kun on säästynyt kun ajaa LARALLA
http://keskustelu.suomi24.fi/node/1972070#comment-9851460
"
Ladani hajosi yöllä Tampereen ja Helsingin välille monia vuosia sitten.
Paikalle saapuneen ladan kuljettaja lupasi auttaa jos annan hänelle 'sitä'.
Talvi, yö, pakkanen, silloin ei vielä ollut kännyköitä, pakko suostua. Päästiin kotiini ja ladan kuljettaja vaati maksuaan. Minä tietysti pidin lupaukseni, mutta voi voi, ladan kuljettajalla 'se' ei toiminut.
Ainoa mikä sinä yönä laukesi oli ladani...
"
kaikinpuolin lada on eroottinen auto onhan siinä jo nilkkaremitkin tehdasasenteiset, lisäksi mukna tulee pumppu, jossa on sovite, et saa vaikka barbaran täytettyä..
annan aina ladamiehille pesää:p
taas sain vierasta
Kyllä kannatti hankkiutua Ladasta eroon.
pakko jättää lada talliin ei kulli kestä jatkuvaa p#####sta