Ihastukseni joka asuu 250 km päässä on myös ihastunut minuun! Mutta välimatka on suuri... Näkisimme kerran kuussa... No way... Pitäisikö koettaa irroittautua (ei muuten iha heti onnistu!)? Hän sanoi että aikoo muuttaa lähemmäksi kun lähtee kotoaan... Ja veikkaan että tekee sen mahdollisimman pian! :) Niin ja olemme menossa ensitreffeille! :))
Ps. Olemme molemmat 13v!
Ps. Olemme molemmat 13v!
Vastaukset 6
Vanhimmat
First of all...13 vuotias ei pärjää välttämättä edes viikkoa omillaan koska asuinsijasta täytyy maksaa vuokra, sähkö ja vesilaskut ja muutenki kulut ovat liian suuret 13 vuotiaalle...ja toiseksi lastensuojeluviranomaiset puuttuvat asiaan jos tuon ikäinen kakara lähtee kotoaan. Sinuna harkitsisin kannattaako jatkaa suhdetta koska jos teillä menee poikki, tyttö on omillaan jossain tuntemattomassa kaupungissa ilman työtä ja rahaa, jolloin hän päätyy kadulle. Ei mulla muuta.
Web kamera on keksitty
no voi helevetin helevetti... ooksä tyhmä?! mä en sanonu et se muuttaa NYT pois kotoaan!!!! dumbass... ja web kamera ei nyt kuule ihan vastaa live-elämää... -.-
kaukosuhteet on kuitenki perseestä joten jätä jo se horo
EI SE OO HORO... ilmeisesti sä oot! :D
älä saatana ala vittuileen ku oon ollu ite samassa tilanteessa. Tyttöystävä asu 190km:n päässä ja tavattii kerran kuussa ja tuo horo oli vitsi :DDD mutta pointti on se että millon ikinä se tyttö muuttaakin, suhde saattaa aina katketa ja tytöllä ei välttämättä riitä rahat muuttaa takaisin entisten kavereiden luokse tai takaisin kotikaupunkiinsa, ehkä jopa vanhempiens luokse omin varoin.