Tulosruudun Inka Korhonen

b-82

Tänään MTV3:n Tulosruudun ankkurina oli Inka Korhonen. Hänen edellisestä esiintymisestään lienee jo pari viikkoa. Hän näkyy nykyään valitettavan harvoin TV:ssä. Ennen hän esiintyi ainakin kerran viikossa Tulosruudussa.

Inka on söpö, kaunis, seksikäs ja tyylikäs. Hänellä on nuorekkaat kasvot ja seksikkään sporttisen hoikka vartalo ja hän pukeutuu seksikkään tyylikkäästi. Hänellä on kauniit, pitkät, tummat hiukset. Hän hymyilee söpösti Tulosruudun päätteeksi.

Tumma kaunotar näyttää nuorelta ikäisekseen. Muistan lukeneeni vuonna 2001 kirjoitetusta jutusta, että Inkalla oli ikää 27 vuotta, joten hänellä olisi ikää nyt 38 vuotta. Ei millään uskoisi, että tyttö lähestyy neljääkymmentä. Hän näyttää vain kolmekymppiseltä. Hän on hyvin säilynyt nuorekkaana ja säilynee vielä pitkään.

Inka on mielestäni television seksikkäin naispuolinen urheilutoimittaja. Olisin onnellinen, jos saisin tuollaisen naisen vaimokseni.

5

4930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ron Jeremy

      Muuten hyvä mutta ääni on ärsyttävä.

      • Anonyymi

        Hei haloo, toi ääni on sängyssä ihan törkeen hyvä!


    • Inkan loistavat poka

      Hei, Sinulla Inka oli loistavat hengettömät silmälasit, sangat sini/valkoraidalliset. Mistähän olet loistavan ihanat "pokat" hankkinut?
      Ystävällisesti tiedosta kiitollinen.
      T.Taina

    • 13+6

      TV-duunarit uutistenlukijat eivät ole julkkiksia vaan taviksia jotka on yleisön palveluksessa kertomassa oikeista julkuista yleisölle eikä olla itse huomion keskipiste uik

    • maikkarilla

      Moottoripuhuja, kerkiää puhua puolta enemmän kuin toiset.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      103
      1687
    2. 210
      1527
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      1010
    4. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1000
    5. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      58
      845
    6. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      51
      794
    7. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      49
      775
    8. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      58
      725
    9. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      36
      725
    10. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      5
      722
    Aihe