Jos

täällä joku tosissaan leikkisi ja kiusaisi ei kirjoittais omalla tai toisen nimellä, tai jossain tapauksissa kummankin nimellä, kertoisi näistä kavereille, sisarille, koittaisi jopa kertoa suoraan sille kenelle kirjoittaa. Jopa exälle.
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuinka täällä voi kiusata tai kertoa tai mitään, kun ei voi tietää kuka kukin on??

Äänestä
  • niin, uskomatonta. Oletko lukenut näitä tai kuullut jotain? Et varmaan voi käsittää.

    Äänestä

  • ala seriffiks ja tiedät kaiken.

    Äänestä

ANTEEKS EN KIRJOTA KOVIN PITKÄSTI KOSKA OON NIIN VÄSYNY MUT OON ITTEKI AJATELLU ETTEN SAA IKINÄ MIESTÄ KOSKA OON VÄHÄ PYÖREE EN NYT HIRVEESTI MUT JENKKAKAHVOJA VÄHÄN JA ON AKNEARPIA VÄHÄSEN POSKISSA :/ (MIKÄ HÄIRITSI KOKO NUORUUDEN JA ITSETUNTO OLI NOLLISSA :/) MUT KYLLÄ SE SIITÄ! NO OOT KIRJOTTANU TÄN JO KAKS VUOTTA SITTE MUTTA JOS VIELÄ SATTUISIT LUKEEN :D NIIN SE ON SE ITSEVARMUUS JOKA NÄYTTÄÄ HYVÄLTÄ!!! JA JOS JOKU JÄTKÄ/MIES AJATTELEE VAAN SUN KILOJA NIIN EI VARMAAN OLE IHAN PARHAIN MAHDOLLINEN :D JOS MIES OIKEESTI SUA RAKASTAA/TYKKÄÄ SUSTA NIIN SILLON ON SISÄINEN KAUNEUS TÄRKEINTÄ. JA KYLLÄ ON TUKEVILLAKIN IHMISILLÄ AVIOMIEHIÄ JA POIKAYSTÄVIÄ!!! MUTTA TIETYSTI TERVEYDEN KANNALTA ON HYVÄ OLLA SUHT NORMAALIPAINOINEN (= JA SORI TULIHAN TÄSTÄ AIKA PITKÄ :D AINIIN JA TOS OLI JOKU VIESTI ET MIEHET ON KUSIPÄITÄ JA SITTEN JOKU OLI LAITTANU ET ÄLÄ YLEISTÄ YMSYMS -,-,-,- SIIS KAIKKI IHMISETHÄN ON JOSSAIN VAIHEESSA TÄTÄ KESKIMÄÄRIN 75 VUOTTA KESTÄVÄSSÄ ELÄMÄSSÄ KUSIPÄITÄ TOISILLEEN!!! TOI NYT VAAN ON NAISTEN KESKUUDESSA ET MIEHET ON KUSIPÄITÄ :D NO EI MIEHETKÄÄN AINA YMMÄRRÄ MEITÄ! JA JOS ALOTTAJA LUET TÄTÄ NIIIIII TSEMPPII JA SUL ON KOKO ELÄMÄ EDESSÄ JA SÄ SAAT MIEHEN KYLLÄ JOSSAIN VAIHEESSA JA NIIN EDESPÄIN (==========

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-.- kirjoitti:

täällä joku tosissaan leikkisi ja kiusaisi ei kirjoittais omalla tai toisen nimellä, tai jossain tapauksissa kummankin nimellä, kertoisi näistä kavereille, sisarille, koittaisi jopa kertoa suoraan sille kenelle kirjoittaa. Jopa exälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu