aspan tytöt imppaa

siivoisko me mullakin
6134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

täällä on hylätty pölynimuri tuonko sen sulle

Äänestä

ei sovi tänne meille kuule liimanhaistelijat

Äänestä

aspasta saa toki palvelua kun pyytää

Äänestä

eniten kai mielenterveyskuntoutujille

Äänestä

kyllä ne ihan kivoja ja nättejä tyttöjä on tietyssä tarkoituksessa

Äänestä

olen käynyt asiakkaana eikä se ole mikään paha palvelu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiskituukka kirjoitti:

siivoisko me mullakin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu