Oikealle näkijälle!

Milloin saan asuntoni kaupaksi? On ollut jo puolisen vuotta myynnissä. Millainen on seuraava asuntoni.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei

ole oikea näkijä, joka ei pysty kertomaan aikoja.

sinun uusi asuntosi on työn alla. siinä on monta kohtaa, jotka yllättävät ja ilostuttavat sinua. siellä on remonttimiehiä tai rakennusmiehiä parhaillaan.

parveke on hyvään suuntaan ja tilava.
olisikohan sinulla riitaa jonkun kanssa tässä nykyisessä asunnossasi?
näyt minulle yksinäisenä ja erakoituneena siellä, et ole onnellinen kodissasi.

t. Keskiyö

Äänestä

Hei, ei ole kenenkään kanssa riitaa asunnossani. Asun yksin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaisa kirjoitti:

Milloin saan asuntoni kaupaksi? On ollut jo puolisen vuotta myynnissä. Millainen on seuraava asuntoni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu