Hej, jag erbjuder privatlektioner och läxhjälp i matematik (även kemi o fysik) för nybörjare till avancerad nivå, för grundskola, gymnasiet och upp till nybörjarnivå på universitetet, i huvudstadsregionen (Esbo, Helsingfors och Vanda).
Jag har studerat matematik och kemi på Helsingfors universitet (FM) och har lång erfarenhet i undervisande av naturvetenskapliga ämnen. Mattelektionerna anpassas till din nivå, dina förutsättningar och ditt tempo, enligt dina önskemål. Lektionerna kan hållas hemma hos eleven eller t.ex. på bibliotek.
Kontakta gärna för bokning eller för mer information:
Henri, tel. 0451208668
Matematik, privatundervisning
Mattalärare
8
355
Vastaukset
- Lasse
Thanks
- Benkku58
Hej,
är detta ännu aktuellt?
Min dotter skriver studenten nu på våren och behöver hjälp med "kort" matematik.
Vänligen rin 040 55 77 890 / Bengt - Milja2000
Ger du undervisning för Hanken studier?
- Matteläraren
Joo, jag ger undervisning till personer som söker till Hanken och studerar där.
https://matematiikan-yksityisopetusta.webs.com/privatlektioner.htm - Anonyymi
Kolla min nya hemsida:
https://matematiikanopetus2.wixsite.com/espoo/privatundervisning- Anonyymi
Ok :)
- Anonyymi
Håller du lektioner detta år?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1302658
- 671538
Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2321268Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/1011213- 111158
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos671085Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.91992Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175978IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56969Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸44968