Hyv yötä

sinulle kultainen...
7134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

aamu vai ilta vai yö?
Mulla aamu aamusta. :)

Äänestä

Uni voittaa kyllä, ihan pian..

Äänestä

Hyvää yötä.

Äänestä

kaikki vaan nukkuu
mä olen kyl valveilla ja alan lukee alitajunnasta tai jotain proossaa.
Viisastun salaa ku muut nukkuu.... jee. Olen voitolla.

Äänestä
  • Ei helkkari, minun pitää alkaa lukeen jotakin tylsää, koska taas tässä pirteenä peipposena ylhäällä.

    Äänestä

  • unilintu lensi pois kirjoitti:

    Ei helkkari, minun pitää alkaa lukeen jotakin tylsää, koska taas tässä pirteenä peipposena ylhäällä.

    hyv yötä my Love- lempeitä unia-Enkeleitä yöhösi-

    Äänestä

maikolit yöhön tummaan... rafaelitkin. Ei kun komento takasin.... mä suojelen sua yöllä. :) Sun enkuli oun.

Kauniit unet mupelolle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta zzzzzz kirjoitti:

sinulle kultainen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu