ruuan hinta

mikä on edullisin kauppa ruokaostoksille raahessa ? onko isoja hintaeroja ouluun verrattuna ?
jos tarvii jotain rempata niin missä on edullisinta ?
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiedä edullisimmasta mutta itse tulee ostettua ruoat halpahallista ja prismasta lidl on villi kortti jos sattuu olemaan kelpo tarjouksia. Citymarkettia tullut välteltyä kun sieltä plussatarjouksenakin oleva tuote on usein kalliimpi kuin muissa kaupoissa ilman jäsenkorttia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turisti 32 kirjoitti:

mikä on edullisin kauppa ruokaostoksille raahessa ? onko isoja hintaeroja ouluun verrattuna ?
jos tarvii jotain rempata niin missä on edullisinta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu