Ennen kuin kävin bangkokissa luulin, että aasialaiset miehet ovat lähes poikkeuksetta hyvin vinosilmäisiä, pienikaluisia ja honteloita, mutta erehdyinpä pahan kerran!!
Bangkokissahan näitä hyvännäköisiä nuoria miehiä vilisee ihan pilvin pimein! Toki tiedän, että suurkaupunkiin nyt mahtuu aika monen näköistä sakkia, mutta eipä esim kiinassakaan ollut ollenkaan yhtä hyvännäköisiä.
Miksi kukaan ei koskaan ole puhunut niistä miehistä, aina vaan on juttua thaimaan/aasian tytöistä ja prostituoiduista. Onko kukaan muu nainen kiinnittänyt samaan huomiota? :)
Bangkokin komeat miehet!!!
21
854
Vastaukset
- hyvä yritys...joo
Thaimaalaislla ei ole vinoja silmiä muuta kuin provopellejen kirjoituksissa.
Entä vilisikö nuoret miehet ilman housuja Bangkokin kaduilla kun mitatkin on niin hyvin tiedossa ? Sinänsä positiivista ,että olet huomannut myös miehiä asuvan Aasiassa. Jonne ehkä jonain päivänä itsekin matkustat ?- BangBang
Ei niissä muuta ole vikana kuin se että tutkitusti Aasialaisilla miehillä on 2-3 senttiä lyhyempi pilin keskimitta. Jos keskimitta on Suomessa ja länsimaissa se 15 cm niin Aasiassa se on 12-13 cm. Ei se tarkoita ettei sieltä löydy isompimunasia kuten ettei Euroopassa muka tulisi vastaan pienimunaisempia, mutta keskimäärin vastaan tulee Aasiassa niitä pienempimunaisia enemmän. Jos ei haittaa ja on löytänyt sen sopivamunasen niin ok.
Onhan ne Thaikkunaisetkin keskimäärin muutaman kymmenen senttiä lyhyempiä kuin täällä ja paikat on huomattavasti tiukempia, mutta kyllä niitä pitkiä ja väljiäkin löytyy takuulla sieltä täältä kun tarpeeksi etsii.
- näin on
kyllä Thaimaahan mennään naisten takia eikä miesten...miehiä löytyy Kanarialta.
- epäilenpä...
Näyttää niitä jo yllättäen löytyvän taikkulasta, että saataisiin naisturistejakin taikkulaan.
- no ei saada
epäilenpä... kirjoitti:
Näyttää niitä jo yllättäen löytyvän taikkulasta, että saataisiin naisturistejakin taikkulaan.
Bankkarista lennetään paikallisilla eteenpäin halvalla.
- kerta riitti
epäilenpä... kirjoitti:
Näyttää niitä jo yllättäen löytyvän taikkulasta, että saataisiin naisturistejakin taikkulaan.
Kun on kerran käynyt Taikkulassa, ei haluaisi mennä enää Kaakkois-Aasiaan minnekään.
- onihr_bkk
No nyt ainakin se yksi suomalainen on huomannut kuinka komea on ! Neljä vuotta on mitään sanomattoman näköinen köyhä thaikkutyttö katesellut tuota pers-aukista ja nyt on leppaamassa kundin pihalle. Löytänyt friidu ilmeisesti falangin jolla on jotain lompakossa ja on sen jonkun näköinen.
Tollolla menee aikaa, että hokaa mikä on tsydeemi !- j. adams
Tarkoitatko tätä savolaista myyntitykkiä, joka lähti persaukisena Bangkokiin ja jota paikallinen tytsy enemmän tai vähemmän elätti?
Kundi rupes paisuun ja keräs 20 kg ihraa ja toimi persaukisena puhelinmyyjänä kun tämä tytsy sai tarpeeks ja rupes katteleen muita farangeja. On ilmeisesti lempannut tämän savolaisen myyntitykin, joka on sössinyt asiansa myös Suomen voudin kanssa.
Ehkäpä tämä myyntitykki raapii elantonsa edelleenkin Bangkokissa, koska paluu Suomeen voi olla hiukka hankalaa. Mutta eiköhän nuo velat vanhene viidessä vuodessa.
- piliipali
Aikaa sitten huomasin että Thaimaassa joillain tyttöilläkin on isompi pili kun itellä
- J. Holmes
Taitaa olla myyntitykki elättänyt itsensä jo pidemmän aikaa ja lisäksi tiputtanut painoakin. J. adams ei taida olla ihan ajantasalla. Lisäksi en ymmärrä mikä saa ihmisen avautumaan näin? Taitaa kateutta olla ilmassa ja adamsia itseään vituttaa kun itse istuu kylmässä Suomessa ja haikailee muualle. Ei kuitenkaan uskalla tehdä mitään räväkämpää vaan menee joka aamu sinne työpaikalle vitutuksen kourissa ja toivoo, että joku päivä omakin rohkeus riittäisi muuhunkin kuin siihen samaan harmaaseen arkeen. Taitaa adamsin itsensä suurin saavutus olla huutelu tällä palstalla.
- j. adams
Paikallinen tyttö oli kyllästynyt suomipojan saamattomuuteen ja vedättänyt tätä jo jonkin aikaa. Ainakin yks norski ja hollandärilainen tais olla kuvioissa mukana. Mutta eihän tätä usko ennen kuin on näyttää faktat pöytään...
Kunnioitus häviää kun ei ole näyttää fyffeä ja tyttö huomaa että kerran luuseri nii aina luuseri.
- J. Holmes
Tuottaako hyvää mieltä avautua täällä? Hoh hoijaa mitä sakkia. Voisi luulla, että jotain kuoleman vakavaa riitaa on kun luuserin pitää saada avautua. Menehän aamupakkasilla taas sinne työpaikalle tonnin kk-liksalla painamaan ja anna myyntitykin elää rauhassa. Tuskin hän sinulle mitään pahaa on tehnyt. Joillakin ottaa voimille kun toiset elää hieman normaalista poikkeavalla tavalla.
- j. adams
holmesille: satun asumaan ko. seudulla... otti niin paljon päähän kun jouduin itsekin kuuntelemaan muijan kautta jotain vedätystä kun J:n piti olla tyttöjen kanssa bilettämässä ja oli pa-massa jotain fallea, myyntitykki ei tiennyt mitään tai ei halunnut tietää, silloin harmitti että voiko finski olla noin vätys, ilmeisesti voi.
- traveller_851
Kuja on se entinen kapiainen siellä suomalaisessa bilispaikassa, täys-idootti luulee vielä olevansa rättivarastolla duunissa ?
- j. adams
traveller: luulen että hemmo käyttää keskustelupalstoilla nimimerkkiä rhino tai jotain sinne päin. En oo kauheasti käynyt SA:ssa jos tätä paikkaa tarkoitit. Ystävissä enemmän ausseja kun oon maassa joskus asunut. Tähän savolaiseen oon nyt nimeltä törmännyt tyttöystävän kautta ja otti päähän jonkin verran kun oma GF kyseli että ootteko kaikki niin onnettomia. Sellaista vedätystä että meikä ei olis kattonut päivääkään.
- j. adams
j. adams kirjoitti:
traveller: luulen että hemmo käyttää keskustelupalstoilla nimimerkkiä rhino tai jotain sinne päin. En oo kauheasti käynyt SA:ssa jos tätä paikkaa tarkoitit. Ystävissä enemmän ausseja kun oon maassa joskus asunut. Tähän savolaiseen oon nyt nimeltä törmännyt tyttöystävän kautta ja otti päähän jonkin verran kun oma GF kyseli että ootteko kaikki niin onnettomia. Sellaista vedätystä että meikä ei olis kattonut päivääkään.
Jaahas, J. kesäkuu on bongattu jonkun norskin käsipuolessa niin rakastuneen oloisena kertoi GF. On kuulemma laihtunut, sitä se rakkaus teettää.
- onihr
j. adams kirjoitti:
Jaahas, J. kesäkuu on bongattu jonkun norskin käsipuolessa niin rakastuneen oloisena kertoi GF. On kuulemma laihtunut, sitä se rakkaus teettää.
siis what a hell ?
mitä tää hemmo skrivaa, bonjaaks joku ? - bangkokin miäs
onihr kirjoitti:
siis what a hell ?
mitä tää hemmo skrivaa, bonjaaks joku ?Kyllä se näin on, J:n käsipuolessa kulkee norski jolla tuntuu olevan fyffeä. Tarjoaa avokätisesti eikä laske 50 tai 100 bahtin säästöjä, naiset tykkää tällaisesta.
- DelArco
Joo mäkin pääsin kokeileen J. kesäkuuta vatkaaja25:n kanssa. Parisataa maksettiin kimpassa jotta johnny pääsee taas pizzaa ja hampurilaisia ostamaan. J:ltähän johnny ei mitään saanutkaan että käsihommiksi meni taas.
Norskille terkkuja. Tiukka takaluukku oli vaan ei ole enää. :)- j. adams
Jahas, tuli oltua bileissä jossa J. kesäkuu oli myös mukana. Oma GF kertoi että olen Suomesta niin eikös tuo J. ollut sanomassa kiitos suomeksi varmaan kymmenen kertaa illan aikana. Oli norskin kanssa ja kun humaltui niin aika avoimesti käsi puristeli norskin haaroja. Parhaalla tahdollakan en voi neidin ulkönäöstä antaa kuin 6 , bileissä oli oikeasti hyvän näköisiä daameja.
Norski on käynyt tapaamassa J:n vanhempia ja ilmeisesti saamme nähdä pienen kesäkuun syntymisen ennen pitkää. - leikunkeikun
j. adams kirjoitti:
Jahas, tuli oltua bileissä jossa J. kesäkuu oli myös mukana. Oma GF kertoi että olen Suomesta niin eikös tuo J. ollut sanomassa kiitos suomeksi varmaan kymmenen kertaa illan aikana. Oli norskin kanssa ja kun humaltui niin aika avoimesti käsi puristeli norskin haaroja. Parhaalla tahdollakan en voi neidin ulkönäöstä antaa kuin 6 , bileissä oli oikeasti hyvän näköisiä daameja.
Norski on käynyt tapaamassa J:n vanhempia ja ilmeisesti saamme nähdä pienen kesäkuun syntymisen ennen pitkää.Olikohan sama johnny. joku sanoi jonnyn olen ainakin 80vee (83 tarkasti). musta ei näyttäny yli 70veeltä.
viimexi kun näin, niin jonnille oli myyty sellaiset naisten byysat,joita ylpeenä käytti. harrastaa edelleen kuulemma leikuja, mutta venttiili ei saa olla isompi kuin itsellään. kaikilla kuulemma on:)
vielköhän jonni loisii sen vanhan leidarin kämpässä bankkarissa. yritti vuokratakin sitä aiemmin mutta kotileikku puristi pillistä ni loppu kouhoomiset.
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18611156Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9210602Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356040Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1814850Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313336- 1723325
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402153Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2991713Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61560Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161484