kaunista katseltavaa

Missä ajelette hupi reissuja, kun aurinko paistaa ja kesä parhaimmillaan.Esim. niitä järvimaisema reittejä?Mukavia levähdys paikkoja yms.
21063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Me ajellaan,kirjoitus ja luku taidottomat joilla äidin kieli ja yhdys sanat on muualla kuin hanskassa

Äänestä
  • Eipä tuo taida suuremmin ajamista haitata luki häiriöt kuin yhdyssanat.
    Lappeenrannan seutu onkin varmasti mahtavaa maisemiltaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilona kirjoitti:

Missä ajelette hupi reissuja, kun aurinko paistaa ja kesä parhaimmillaan.Esim. niitä järvimaisema reittejä?Mukavia levähdys paikkoja yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu