Ketkähän ne toistelee ja jankkaa samoja aiheita aina ja jatkuvasti uudelleen ja uudelleen. Luullen olevansa jotenkin älykkäämpiä ja vikkelämpiä ulos anniltaan, kuin edellinen toistaja joka on toistanut pienellä mielikuvituksella ennakkoarvailuineen, kuinka Tuksujen ala-arvoinen elämän tapa etenee. Vain yksi aihe riittää näille paskantonkijoille, mistä he ammentavat loputtoman ja negatiivisen kilparäksytyksen. Lukekaapa noita sorkkimis juttujanne niinsanotusti sivusta seuraajana, niin kyllä ne parhaat naurut saatte ihan itsestänne. Onneksemme tämä joukkohysteria pysyy hymyn ja seiskan seinien sisäpuolella joten ei leviämispelkoa.
TUKSU TOISTAA VANHOJA JUTTUJAAN !?!?
LÄPPÄRINNÄPPÄRI
10270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
niinkö
"NIINKÖ" voi vittu nyt oikeesti nämä vauva-lehden palstan niinköttelijät muualle meidän glamööristä tuksukeskustelusta!
Voiko niin tyhmiä ihmisiä olla että uskovat noita satuja... saattaa hyvinkin olla kun pyörittävät samaa pashaa vuodesta toiseen.
Hullunkurinen perhe:
Kviini, yksityishenkilö, puutarhatonttu, mammamuratti, torakka, nallukka...
Kellokosken prinsessa. Paitsi Prinsessa oli fiksumpi,mitä Tuksu,vai pitäiskös sanoa tuhnu...kakkapyllykuvien takia. Ei tule noitten elämisestä mitään, huulia ei mene kouluun,eikä kyllä töihinkään. On todella hullunkurinen perhe :( Ja miksi ketussa niitä rakkeja pitää olla monta,miten ne hoidetaan,kuka husettaa ne yms???? Miksi residenssin lattioilla ja matoilla on koirankakkaa???? Miksei kukaan siivoa. Miksi talon kalustus on 70-luvulta???? Miksi mamman ja pappan pitää yhä elättää kaikki aikuiset lapsensa. Mikä on mennyt pieleen????
It's called Glamour (white trash)!
Tuhnuttarille vit-tuilu loppuisi kahdessa viikossa, mikäli se vanhempi lohnake lopettaisi itsensä idioottimaisen kehumisen. Se ei pääse ikinä naimisiin edes merkonomin kanssa. Turhaan se netissä pyörii.
Mara on vienyt mediassa ja keskusteluforumeilla Johannan paikan turhimpana tyrkkynä ja sekös Johannaa kiukuttaa. Johannan kannattaisi päivittää blogiaan vähän ahkerammin, ettei se jää aivan Maran katveeseen. Tai sitten se voisi taas kehittää jonkun kroisin kesätempauksen.
Johtuuko tästä kirjoituksesta, että Tuksu nostattaa juttuja ylös?
Tuksu on kateellinen, koska hänen toilailunsa eivät enää myy. Numerolehtikin sen lienee jo todennut ja sehän tietää sitä, että palkkapussissa hiljaiselo tuntuu. Mara on sekoiluissaan suoran mitan edellä Johannaa. Mutta elä sie Josukka hötkyile. Mara seuraa perässä ja sekin on kohta jo unohdettu tyrkky.
Ei kaikilta onnistu olla jatkuvasti oikeasti puheenaiheena.