Kelloniemen läheltä uimarantaa?

Mikä on lähin uimaranta kellonimestä?
42019
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

??

Äänestä

Tuossa on hyvä sivu:

http://www.ara.fi/download.asp?contentid=24662&lan=fi

” Kelloniemi on nimensä mukaisesti alue, jota ympäröi vesistö ”
”Rantaan pääsee vain harvassa paikassa kunnon uimarannasta puhumattakaan.”

Kelloniemi on vain 3 - 4 kilometrin päässä keskustasta. Siitä saisi hienon asuinalueen kallavesi näköaloineen, kun ne teollisuusyritykset häädettäisiin sieltä pois.

Äänestä

lähin tietenki poliisiranta. ite kelloniemessä. öljysatama on kyllä aika lähellä mutta eipä se mittää haettoo. se on siellä kelloniemen vitosen bussin kääntöpaikan vierellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämätön kirjoitti:

Mikä on lähin uimaranta kellonimestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu