Henry's pubin kaunein vakikävijä nainen. Tahtoo tutustua.
Kuka on
Themanwholove
4345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eikös Henkka ole homojen baari, ainakin ennen oli...
Mä tiedän kuka se on. Ja tollasia säälittäviä runkkuja se ei edes vilkaise. Että eiköhän se nyt vaan ole kaikille parempi, että sinä, hyvä nimimerkki "Themanwholove", vetäset reippaasti hanskaan siellä äitisi peräkammarissa, ja unohdat koko jutun.
Kuopion Viinifestival Yö konsertissa, Sinä vaalea hiuksinen nainen,sinulla oli tumman sininen tunika ,farkut ja oikeassa ranteessa kaksi rannerengasta.Minulle jäi syväihastus sinua katsellessa.seisoin sinun ja kaverisi takana, minulla oli yllä vihertävä lyhythihainen kauluspaita.farkut ja silmälasit.Sinua jäi kaipaamaan sinkku 300km päästä.Jos olet sinkku ilmoittele.
Jos hän lukeekin niin ei hän vastaa. Menet ja juttelet - saat nähdä kuinka äijän käy. Parhailla naisilla on kysyntää. Minun ohje: alenna vaatimustasoa huipusta tavanomaiseen niin seuraa alkaa löytyä helpommin.