ei se

ikävä lähe mihinkään........missä oot?
10149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kotiin koneen äärelle

Äänestä
  • Kännyn äärellä.

    Äänestä

  • kotona kirjoitti:

    Kännyn äärellä.

    näpräilee kännyköitä 24/7 :)

    Äänestä

Niin minäkin tulin just kotiin.
Ikävä on hirmuinen.... aivan käsittämätön...

Äänestä

nukkumaan, miten sitä saa unta kun ei vieressä ole tänä yönä omaa kultaa.

Äänestä
  • Tässä..ota ny tavoiteeks ässä, hää saman peiton alle nukkumaan.. mahd pian!!!!!!

    Äänestä

viety käsistä ja nukkuu tyytyväisenä jonkun muun kainalossa.

Äänestä

Tässäpä minä makaan mahallani sängyn päällä jalat ristissä, tyyny leuan alla ja pitäisi kohta mennä unten maille koska pää on jyskyssä.

Äänestä

hetken vielä koneella ikävöin. Mistä löydyt?

Äänestä
  • kotoo......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulisit........... kirjoitti:

ikävä lähe mihinkään........missä oot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu