Elikkä perin sedältäni huomattavan summan rahaa ja asunto-osakkeita. Maksoin asuntolainani pois ja voisin ostaa kauan haaveilemani auton
( Jaguar XF ). Ongelmani on kuitenkin se, että palkkatasollani ei yleensä Jaggeja ostalla ja se voisi tuoda kateutta työpaikallani kuntayhtymässä. Mitä te keisitte tilanteessani ?.
( Jaguar XF ). Ongelmani on kuitenkin se, että palkkatasollani ei yleensä Jaggeja ostalla ja se voisi tuoda kateutta työpaikallani kuntayhtymässä. Mitä te keisitte tilanteessani ?.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Hölmö. Lahjoitat vaan sen perintösi mamuille ja manneille, niin ei mene rahat hukkaan.
hah hah haa
uskot itekki tuon provos.
tota noin pitäähän sitä uskoa kunnon provoon.
paskapuhetta, sama teksti 6789 eri palstalla.
Ainoastaan Puolangan Pessimistipäivillä tulivat kaljaukot kyselemään aporsche Cayennestani. Muualla ei, ja Nizzan Promenadellahan se on ihan normikärry.
Umpihomojen kärry moinen Gayenne.
Ei Nissanilla ole mallia Promenade
Se on Cayenne
Elä helvetissä osta mitään näkyvää. Itse tein sen virheen, että vaihdoin auton sun muita "kesäleluja". Osa työkavereista tuli niin kateellisiksi etteivät enää päivää sano. Reppanat luulevat, että se on heiltä pois jos toisella on.
Olen homppeli tiedättehän sen ystäväni.
Sullepas on nyt ongelman lykänny.