Se tunne, kun aamulla herättyäsi suunnittelet millä kivalla voisit yllättää avopuolisosi ja mietit miten voisitte viettää ihanan päivän yhdessä. Hän on istumassa tietokoneen ääressä, menet hänen viereensä seksikkäissä alusvaatteissa ja hipellät hieman ja kuiskit jne. Hän ajaa sinut pois tiuskahtaen koska on tiukka paikka pelissä. Saatana, ei ihminen voi tuota nörtimmäksi tulla.
Olen nuori nainen, suhteessa ollut 3 ja puoli vuotta ja yhdessä asuttu kohta vuosi. Pelaan itsekkin mutta lähinnä yksinpelejä, ja ihan siis kunnon räiskintää. Hän pelaa netin kautta ystäviensä kanssa joten ymmärrän että tiimityötähän se ja ettei hän voi aina keskeyttää peliänsä plääplää mutta AARGH. MILLAINEN MIEHEN PITÄÄ OLLA JOS EI HUOMIOI NUORTA VAALEAA NAISTA ALUSVAATTEISSA NENÄNSÄ EDESSÄ? joko sokea, homo tai nörttien kuningas.
Muuten meillä menee hyvin, välillä vaan tulee näitä tilanteita...
Turha sitten kommentoida jotain kuten ''laihduta kun olet niin läski ettei miehellä seiso'', Olen kokoa S. Että alkoikin ottaa päähän.. Halusin äkkiä päästä purkamaan tätä johonkin.
Nörtti avopuolisona
Apina
4
331
Vastaukset 4
- TimppaTT
Jos se ei vaa tykkää blondeista? Tekoälytä ittes!
- dsdsdsdsddsdsds
homo se on jos mielummin pelaa.
- NettiPETO
ehkä se harkitsee sun jättämistä, ihmiset harahtaa helposti astetta kauniimpiin ja huomaa sitten tehneensä virheen ku tämä henkilö ei olekkaan sitä luonnetta mitä ihmisestä on toivonut, aina ei voi voittaa.. rakkaus on, eroa pois ja päädy samaan tilanteeseen sitten uuden kanssa, rakkaus on kuin lumi, se sulaa välillä pois, mutta jos se on rakkautta se ilmaantuu takaisin aina uudelleen.
- NettiPETO
niin ja ainahan sitä löytää paremmannäköstä parilla klikkauksella netistä ;)))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20965Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl513831- 49791
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59568Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560