Se tunne, kun aamulla herättyäsi suunnittelet millä kivalla voisit yllättää avopuolisosi ja mietit miten voisitte viettää ihanan päivän yhdessä. Hän on istumassa tietokoneen ääressä, menet hänen viereensä seksikkäissä alusvaatteissa ja hipellät hieman ja kuiskit jne. Hän ajaa sinut pois tiuskahtaen koska on tiukka paikka pelissä. Saatana, ei ihminen voi tuota nörtimmäksi tulla.
Olen nuori nainen, suhteessa ollut 3 ja puoli vuotta ja yhdessä asuttu kohta vuosi. Pelaan itsekkin mutta lähinnä yksinpelejä, ja ihan siis kunnon räiskintää. Hän pelaa netin kautta ystäviensä kanssa joten ymmärrän että tiimityötähän se ja ettei hän voi aina keskeyttää peliänsä plääplää mutta AARGH. MILLAINEN MIEHEN PITÄÄ OLLA JOS EI HUOMIOI NUORTA VAALEAA NAISTA ALUSVAATTEISSA NENÄNSÄ EDESSÄ? joko sokea, homo tai nörttien kuningas.
Muuten meillä menee hyvin, välillä vaan tulee näitä tilanteita...
Turha sitten kommentoida jotain kuten ''laihduta kun olet niin läski ettei miehellä seiso'', Olen kokoa S. Että alkoikin ottaa päähän.. Halusin äkkiä päästä purkamaan tätä johonkin.
Nörtti avopuolisona
Apina
4
300
Vastaukset
- TimppaTT
Jos se ei vaa tykkää blondeista? Tekoälytä ittes!
- dsdsdsdsddsdsds
homo se on jos mielummin pelaa.
- NettiPETO
ehkä se harkitsee sun jättämistä, ihmiset harahtaa helposti astetta kauniimpiin ja huomaa sitten tehneensä virheen ku tämä henkilö ei olekkaan sitä luonnetta mitä ihmisestä on toivonut, aina ei voi voittaa.. rakkaus on, eroa pois ja päädy samaan tilanteeseen sitten uuden kanssa, rakkaus on kuin lumi, se sulaa välillä pois, mutta jos se on rakkautta se ilmaantuu takaisin aina uudelleen.
- NettiPETO
niin ja ainahan sitä löytää paremmannäköstä parilla klikkauksella netistä ;)))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.778001Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m896053Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,835531Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675446Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134710Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1212452Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51329Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71324Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa431154Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko521143