Nörtti avopuolisona

Apina

Se tunne, kun aamulla herättyäsi suunnittelet millä kivalla voisit yllättää avopuolisosi ja mietit miten voisitte viettää ihanan päivän yhdessä. Hän on istumassa tietokoneen ääressä, menet hänen viereensä seksikkäissä alusvaatteissa ja hipellät hieman ja kuiskit jne. Hän ajaa sinut pois tiuskahtaen koska on tiukka paikka pelissä. Saatana, ei ihminen voi tuota nörtimmäksi tulla.

Olen nuori nainen, suhteessa ollut 3 ja puoli vuotta ja yhdessä asuttu kohta vuosi. Pelaan itsekkin mutta lähinnä yksinpelejä, ja ihan siis kunnon räiskintää. Hän pelaa netin kautta ystäviensä kanssa joten ymmärrän että tiimityötähän se ja ettei hän voi aina keskeyttää peliänsä plääplää mutta AARGH. MILLAINEN MIEHEN PITÄÄ OLLA JOS EI HUOMIOI NUORTA VAALEAA NAISTA ALUSVAATTEISSA NENÄNSÄ EDESSÄ? joko sokea, homo tai nörttien kuningas.

Muuten meillä menee hyvin, välillä vaan tulee näitä tilanteita...
Turha sitten kommentoida jotain kuten ''laihduta kun olet niin läski ettei miehellä seiso'', Olen kokoa S. Että alkoikin ottaa päähän.. Halusin äkkiä päästä purkamaan tätä johonkin.

4

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TimppaTT

      Jos se ei vaa tykkää blondeista? Tekoälytä ittes!

    • dsdsdsdsddsdsds

      homo se on jos mielummin pelaa.

    • NettiPETO

      ehkä se harkitsee sun jättämistä, ihmiset harahtaa helposti astetta kauniimpiin ja huomaa sitten tehneensä virheen ku tämä henkilö ei olekkaan sitä luonnetta mitä ihmisestä on toivonut, aina ei voi voittaa.. rakkaus on, eroa pois ja päädy samaan tilanteeseen sitten uuden kanssa, rakkaus on kuin lumi, se sulaa välillä pois, mutta jos se on rakkautta se ilmaantuu takaisin aina uudelleen.

      • NettiPETO

        niin ja ainahan sitä löytää paremmannäköstä parilla klikkauksella netistä ;)))


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      99
      1496
    2. Ozzy Osbourne on kuollut

      Kevyet mullat ja R.I.P. Ei soi enää Paranoid.
      Maailman menoa
      218
      1108
    3. Kerran oltiin mekin kahdestaan

      Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik
      Ikävä
      13
      1106
    4. Oikeasti, voitais mennä kahville

      ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o
      Ikävä
      81
      919
    5. Persut yritti estää somalinaista väittelemästä lääketieteen tohtoriksi

      Yrittivät saada hänet lähihoitajakouluun, vaikka pärjäsi hyvin koulussa. Nyt hän on yliopistossa väitellyt lääketieteen
      Maailman menoa
      234
      907
    6. Naiset, naiset

      Älkää antako painonne nousta. Naisella ylipaino ei ole hyvä.💝
      Ikävä
      141
      890
    7. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      179
      873
    8. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      14
      750
    9. No mitä nyt

      Ollaanko vaiko eikö olla? Miehelle.
      Ikävä
      71
      747
    10. Yritin keväällä unohtaa sinut nainen

      mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie
      Ikävä
      31
      683
    Aihe