Joku jolla on profiili bloggerissa, apua?

Laitoin sillo ku tein blogia ni sellasen kirjasintyypin mikä oli olevinaa hieno mut nyt oon tajunnu ettei siit saa mitää selvää... tietääks kukaa mite sitä voi vaihtaa ku en löydä mistää tuolt asetuksist?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

auttakaa nyt joku ):

Äänestä
  • Valitse ulkoasu->saavut siihen paikkaan, missä lisätään gadgetteja...siitä ylhäältä "mallinsuunnittelutyökalu"->sivupalkista "lisäasetukset" tai jotakin sellaista sieltä loppupäästä->siitä sitten valitset sen kohteen, jonka fonttia haluat muuttaa.

    Äänestä

KIITOSKIITOSKIITOS IHANAA (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton... kirjoitti:

Laitoin sillo ku tein blogia ni sellasen kirjasintyypin mikä oli olevinaa hieno mut nyt oon tajunnu ettei siit saa mitää selvää... tietääks kukaa mite sitä voi vaihtaa ku en löydä mistää tuolt asetuksist?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu