Tahtoisin kovasti lukea seksinovellin, jossa ovat 27v. mies ja hänen kaverinsa 14v. tytär. Tämä olisi tytön ekakerta. Itselläni on tällainen tilanne että haluan kaverini tyttöä....
Voiko joku kirjoittaa?
3
2846
Vastaukset
- no huhhuh!
koita jäbä vähän hillitä itteäs. mieti nyt, että 14-vuotiastako haluat? kannattaako tällasta vielä lähteä ruokkimaan fantasioilla? koita ymmärtää että hän on lapsi vielä ja ite oot aikunen. siinä ei ole mitään luonnollista vaan se on sairasta. yhteiskuntamme kutsuu sitä termillä pedofilia.
ihmisen lihallisuuteen kuuluu kyllä luonnollisena osana himot mutta en suosittele antaa niille täysin valtaa, koska lopulta voi sitten miettiä että miten sitä onkin muuttunut näin kierkoksi ja saastaseksi. - ja paljon
Tuo ei tiedä muuta kuin ongelmia. Keskity nyt pikkasen vanhempiin naisiin. En tiiä mikä ihme käsitys on että joku neitsyen puhkasu olisi niin helvetin ihanaa. Jos oot päässy siihen käsitykseen lukemalla näitä tarinoita. Todellisuus on toista. Ei sellaset kokemattomat osaa mitää. Keskity nyt ikäsiis. Ja anna lasten olla lapsina. Fantasioissakin!!!!
- *Kata
mä oon samaa mieltä..iha älyttömän sairasta..ite oon 14v ja en ikinä vois kuvitella olevani jonku 27v kans! mieti vähä mitä siitäki tulis ja tuntuis vähä että et oo täysillä mukana jos 14 vuotiasta likkaa haluut!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1504877Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813566SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312553SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä782083Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851983Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991272