Löytyykö Tangopaviljongilta Tangomarkkinoilla naisia vietäväksi, kun on nuo Naistentanssit Kalliojärvellä samaan aikaan?
Tangomarkkinat kiinnoistaisivat enemmän.
Tangomarkkinat kiinnoistaisivat enemmän.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Paviljongissa ei ollut ainakaa pari-kolme vuotta sitten kunnon hakusysteemiä. Siis ei ollut miesten ja naisten rivejä. Vähän hakuammuntaa oli tanssimaan pääseminen. Ainakin näin naisnäkökulmasta :) Suosittelen Tanssi-Areenaa, mutta se näyttäis avautuvan vasta torstaina. Siellä on hyvät tanssit.
Tangomarkkinoilla on muualta Suomesta tulleita ihmisiä, joille ei tulisi mieleenkään mennä tanssimaan Tangomarkkinoiden ulkopuolelle.
Kalliojärvelle ehdottomasti, vieläpä
Sinitaivas pramilla ja tanssivaa väkeä yllin kyllin.. Vielä ehdit, minäkin vasta Seinäjoelta lähdin. Muutenkin suosittelen kesäkeskiviikkoja kaikille tanssihaluisille ko. paikassa
Kävin tangomarkkinoilla ja petyin pahankerran. Tanssihalut olivat kohdillaan, mutta eipä ollut kuin muutama sellainen nainen jota olisin voinut hakea.
Omaan napaan kun katsoo ja pettyy , kun ei saanut tanssia, kuin 15 kertaa/2 kipaletta. Onko se nyt huonosti.
Kyllä paviljongilla oli noin 20 naista tyrkyllä, mutta .
Naisten tanssitkaan ei kyllä paljon kiinnosta. Kyllä siellä naisia piisaa. Ja mukiinmeneviä, mutta omavalinta puuttuu.