typeryyksiä....

eikö ole typerää väittää ettei sais harrastaa suuseksiä, peppuseksiä, yhdyntää sekä vedellä käteen... Mielipiteitä! Kiitos!
5413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Todella typerä väite. Minä harrastuksiini kuuluvat kalastus, pelaaminen, kaljoittelu ja onanointi.

Äänestä
  • minä en pystyisi olla harrastamatta pervoleikkejä 2-päivään,...

    Äänestä

  • satanisti kirjoitti:

    minä en pystyisi olla harrastamatta pervoleikkejä 2-päivään,...

    Mie voin olla vaikka monta viikkua ettei tuu ongelmia. Mie ku oon melekeen niinku tämmöne eunukki vai mikä mulaatti se ny olikaa. Agnostikkohan se oliki.

    Äänestä

Se on ihan ok kunhan vaan löydät kumppanin joka siihen suostuu.

Äänestä

Toki, toki.
Mutta miksi haluaisit mielipiteitä aiheesta? En usko, että tästä koskaan puhkeaa kovinkaan suurta älyllistä väittelyä.

Teen tarpeeni kysymyksesi maitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


satanisti kirjoitti:

eikö ole typerää väittää ettei sais harrastaa suuseksiä, peppuseksiä, yhdyntää sekä vedellä käteen... Mielipiteitä! Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu