Haluaisin niin...

rakastella kanssasi...
5150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vaan mä tuun sun mukaan. Sovitaan aika paikka, niin olen varmasti pakalla. Rakastellaan oikein mmmmmm :D

Äänestä

JOS vielä odotettais 7 vuotta.

Äänestä
  • En odota 7 vuotta. Haluan sinut heti..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mulla on sängyssä puhtaat lakanat ja pesä on suihkunraikas. Tuu pliis jo.

    Äänestä

olen silloin jo 25 vuotias! ei mä haluun nyt!

Äänestä

sä sanot vaan. Et kuitenkaan haluu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..14... kirjoitti:

rakastella kanssasi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu