Mustasukkainen

Hei,
Mies hämmentää jonkun nuoren naisen niin sekaisin,
että ainoa mustasukkaisuuden kohde on enää miehen
vaimo.

Miksi se kohdistuu miehen vaimoon, eikä mieheen
itseensä, sitä mietin.

Onko kokemusta tällaisesta. Minulla on. Mieheni
sanoo, että unohda koko juttu.....
1666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käyhän vilkaisemassa kysymystä Uskottomuus: Kertokaa miksi?

Toinen nainen ei ole nuori, vaan jo vähän varttuneenpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaimosta kirjoitti:

Hei,
Mies hämmentää jonkun nuoren naisen niin sekaisin,
että ainoa mustasukkaisuuden kohde on enää miehen
vaimo.

Miksi se kohdistuu miehen vaimoon, eikä mieheen
itseensä, sitä mietin.

Onko kokemusta tällaisesta. Minulla on. Mieheni
sanoo, että unohda koko juttu.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu