Rakas!

Luotan sinuun. Toivottavasti en ole sinulle taakka.
5183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juuu.. Kaikki on hyvin!! Ole rauhassa :)

Eräs minä

Äänestä

miksi ajattelet olevasi hälle taakka ?

Äänestä

Samassa veneessä ollaan, tasavertaisesti.

Äänestä
  • ja muista täällä ei mitään tärkeitä kirjoituksia vaan suoraan, puolin ja toisin eks je?

    Äänestä

ihan muualla kuin täällä. täällä ei voi olla eikä tulla luottamusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pennin kolikko kirjoitti:

Luotan sinuun. Toivottavasti en ole sinulle taakka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu