Onkohan täällä muita yksin tällaista harrastusta harjoittavia?
Itse aina yksikseni laittelen, ihastelen ja lopuksi ajelen.
Harmittaa vaan, kun sekin pitää aina yksin tehdä.
Veikkaan ettei ole mutta kahtellaan
Itse aina yksikseni laittelen, ihastelen ja lopuksi ajelen.
Harmittaa vaan, kun sekin pitää aina yksin tehdä.
Veikkaan ettei ole mutta kahtellaan
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mikset tee muiden autoharrastajien kanssa?
Varmaan siksi, että en ole oikein tutustunut sellaisiin:P
Mulla on kyllä yks vähän auto tuolla tallissa. Olis kiva jos joku laittais sen kuntoon. Mut mä en ole siis mikään autoharrastaja. Tarvisin itte apuu kaikkien laitteiden kanssa autosta tietokoneeseen ; ) No joo, ei tästä mun viestistä ole sulle mitään hyötyä. Tyhmä minä, kun aina pitää kirjoittaa jotain ; )
Mitä vittua mä nyt kirjoitin ; ) Toi "vähän auto" tarkoittaa siis vanha auto. Enkö nyt osaa enää edes kirjoittaa ; )
Haha, mielelläni korjailen kaikkea mitä eteen tulee, joskus, todella harvoin tosin, saattaa käydä kyllä niin, että laite on huonommassa kunnossa kuin aikaisemmin:P
No ei vaan ei silleen ole kamalasti käynyt, välillä vähän kantapään kauttaa oppii mutt aistten vaan taas korjaa nekin ja taas tietää enemmän:)
Että ties vaikka viestistäsi olisikin hyötyä:)
Autoharrastajan ei tarvitse olla yksin, Suomessahan on merkkikerhoja, tuning porukoita ja mobilisteja vaikka kuinka paljon, autoistahan juttelee monikin vaikka kuinka paljon ja mielellään, "kaikilla" on jotain juttua autoista :)
Aina jonkun misun saa vierelleen kehräämään pillurallireissultansa ;)
Jeps saman asian kanssa täällä painitaan. Oon 21v mies ja nautin todella paljon ajelemisesta. Tullu ajettua todella paljon itsekseen kun näillä minun kavereilla ei oo samaa innostusta kun minulla eikä suurimmalla osalla oo ees korttii ja ryyppäävät mielummin. Nyt sain kortin ja ostin moottoripyörän niin rupee todellaki tympimään yksikseen ajeleminen tai no on isällä pyörä mutta ois se mukava kavereidenkin kanssa ajella ympäri kaupunkia.. :D Pari kertaa kyllä noissa miiteissä käyny ajelee porukan kanssa :P
Minkäslainen pyörä sinulla on ja missäpäin ajelet? Pääkaupunkiseudulla?
Täällä kans yksinään on autoja tullu laiteltua, nyt on vähän jääny tuo harrastus, kun ei oo oikein ollu mitään projektin tynkää, mutta tosiaan olishan tuo autojen rassaaminen mukavampaa porukalla kuin yksinään