Golf automaattilaatikon

Kuinka tehdään? Mittatikkua ei ole, täyttöaukon reunasta tietenkin mittaamalla mutta kuin monta senttiä P:llä käydessä?
1209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaihteiston öljy pitää käyttää 35-45 asteiseksi ja moottorin käynnissä ollessa öljyn pitää vähän tippua tarkastus/täyttö aukosta. Ei pysty tekee ilman nosturia, eikä oikein ite ku et voi lukee vaihteisoöljyn lämpötilaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öljymäärän tarkastus kirjoitti:

Kuinka tehdään? Mittatikkua ei ole, täyttöaukon reunasta tietenkin mittaamalla mutta kuin monta senttiä P:llä käydessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu