Armi

Olisin tosi kiitollinen jos joku kertoisi tarinaa Armi Ratiasta, nyt hän olisi jo 100v

Kiinnostaisi hänen alkunsa ja loppunsa ja suhde Tarmo Manniin ihailen suunnattomasti ja käytän jos mahdollista MM-vaateita.
592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ENNOSAA LEROAHÄNRSÄ YHTÄÄNN ITÄÄN

Äänestä

Tarmo Manni oli homo.

Äänestä

Armi kuulemma antoi Urkille!

Äänestä
  • mitä

    Äänestä

Googleen hauksi "Armi Ratia", hipsuissa tai ilman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mari ja mekko kirjoitti:

Olisin tosi kiitollinen jos joku kertoisi tarinaa Armi Ratiasta, nyt hän olisi jo 100v

Kiinnostaisi hänen alkunsa ja loppunsa ja suhde Tarmo Manniin ihailen suunnattomasti ja käytän jos mahdollista MM-vaateita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu